2020/03/30
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ فروردين
مرگ زن صیغه‌ای در آتش شوهر

مرگ زن صیغه‌ای در آتش شوهر

در حالی‌که مرد جوان ادعا می‌کند مرگ همسرش یک حادثه بود خانواده زن او را به قتل متهم کرده‌اند.

دوات آنلاین-مردی که متهم است پس از پاشیدن بنزین  روی همسر صیغه‌ای خود او را به آتش کشیده است تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

 

به گزارش روزنامه جوان، روز یکشنبه ششم بهمن ماه امسال قاضی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس مأموران پلیس از مرگ مشکوک زن جوانی در بیمارستان شهدای یافت آباد باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

 

تیم جنایی روی تخت بیمارستان با جسد زن ۲۴ ساله‌ای به نام مژگان روبه رو شدند که ۲۷ دی ماه در خانه شوهر صیغه‌ای خود دچار سوختگی شده و به بیمارستان منتقل شده بود.

 

بنابراین شوهر صیغه‌ای وی بازجویی شد. وی در ادعایی گفت: مژگان زن صیغه‌ای من بود و با هم زندگی می کردیم. مژگان علاقه زیادی به بوی بنزین داشت و هر زمانی من برای موتور سیکلتم بنزین می خریدم او مقداری از آن را روی پارچه ای می‌ریخت و بو می‌کشید. روز حادثه چند لیتر بنزین برای موتورسیکلتم خریدم و به خانه آوردم که همسرم دید و از من خواست ظرف بنزین را به او بدهم و من هم مثل همیشه به او دادم و مژگان شروع به بو کشیدن بنزین کرد. از آنجایی که او عاشق بنزین بود به شوخی مقداری از بنزین را مثل عطر و ادکلن به روی لباسش پاشیدم و به او گفتم که عطر بنزین به لباس‌هایت زدم و او هم خندید. در همین لحظه من سیگاری روشن کردم که ناگهان لباسهایش آتش گرفت که با کمک همسایه‌ها آتش را خاموش و او را به بیمارستان منتقل کردیم.

 

در تحقیقات بعدی اما مشخص شد مژگان با شوهر صیغه ای خود اختلاف داشته و از او می خواسته است که او را به عقد دائم خود در آورد. در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت خانواده مژگان به اداره پلیس رفتند و از شوهر مژگان به اتهام قتل شکایت کردند.

 

مادر مقتول گفت: دخترم مدتی قبل از شوهر اولش جدا شد تا اینکه سال ۹۷ در مراسم عروسی با شوهر صیغه ای خود که ایرج نام دارد، آشناشد. قرار بود مدتی بعد او را به عقد دائم خودش در آورد اما به قول خود عمل نکرد و به همین دلیل با هم اختلاف داشتند. ایرج هر روز دخترمان را کتک می زد تا اینکه حادثه اتفاق افتاد. وقتی به بیمارستان رفتیم دخترم که توان حرف زدن نداشت به سختی به من گفت که شوهرش او را آتش زده و اینکه شوهرش مدعی است دخترم عاشق بنزین بوده است، دروغ است.

 

پس از طرح این شکایت قاضی واحدی دستور بازداشت ایرج را صادر کرد. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.