2021/12/04
۱۴۰۰ شنبه ۱۳ آذر
دیباچه
هدیه شوم مرد پلید دختر 20 ساله را گرفتار کرد

هدیه شوم مرد پلید دختر 20 ساله را گرفتار کرد

دختر جوان: هوشنگ بچه محل ما است و مدتی قبل سه گوشی تلفن همراه به من هدیه داد. وقتی که یکی از گوشی ها را فعال کردم ...

دوات آنلاین-دزد تکرو که چند عدد از گوشی های تلفن همراه سرقت شده را به دختر مورد علاقه اش هدیه داده بود سرانجام بازداشت شد

 

به گزارش جوان، ساعت 14 و 30 دقیقه پنجم آبان ماه بود که مردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و گزارش یک سرقت را اعلام کرد.

 

لحظاتی بعد تیمی از مأموران کلانتری۱۲۹ جامی در محل حادثه که خیابان جمهوری بود حاضر شدند. شاکی در توضیح ماجرا گفت: من در حال عبور از خیابان بودم و داشتم با تلفن همراهم حرف میزدم که ناگهان مرد موتور سوار گوشی ام را سرقت کرد و فرار کرد.

 

وقتی پرونده به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار گرفت، مشخص شد که شکایت های مشابه دیگری به پلیس گزارش شده است.

 

کارآگاهان بارد یابی یکی از گوشی های سرقت شده موفق شدند دارنده گوشی را که دختری به نام الناز بود، شناسایی و ۱ ۲دی ماه او را حوالی میدان منیریه بازداشت کنند.

 

دختر ۲۰ساله وقتی بازجویی شد، گفت که گوشی را از مردی ۳۴ساله به نام هوشنگ گرفته است. او گفت: هوشنگ بچه محل ما است و مدتی قبل سه گوشی تلفن همراه به من هدیه داد. وقتی که یکی از گوشی ها را فعال کردم ماموران پلیس به سراغم آمدند و به من خبر دادند که گوشی سرقتی است و من را بازداشت کردند.

 

الناز گفت: من از سرقتی بودن گوشی خبر نداشتم.

 

در شاخه دیگری از تحقیقات سوابق هوشنگ بررسی و معلوم شد که او از مجرمان سابقه دار است که قبلا بارها به اتهام سرقت گوشی تلفن همراه بازداشت شده و به زندان افتاده است.

 

بعد از به دست آمدن این اطلاعات بود که مخفیگاه هوشنگ حوالی محله امیریه شناسایی و ۲۲دی ماه بازداشت شد.

 

او در بازجویی ها به سرقت های سریالی گوشی تلفن همراه اعتراف کرد و گفت که بیشتر سرقتهایش را در خیابان جمهوری، ولیعصر و حوالی میدان راه اهن به صورت تک نفره انجام داده است.

 

متهم ادامه داد: من قبل از سرقت گوشی ابتدا یک موتور سیکلت از کنار خیابان سرقت می کردم و بعد در خیابان ها پرسه زده و در فرصت مناسب گوشی رهگذران را سرقت می کردم. گوشی های سرقت شده را هم به رهگذران می فروختم و سه عدد از گوشی ها را هم به الناز هدیه دادم که سرانجام گرفتار شدم.

 

سرهنگ علی عزیز خانی، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات برای کشف جرایم بیشتر متهم در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

 

کارنامه
صفحه اصلی گاج مارکت
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.