2020/03/31
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ فروردين
سرمربی بعدی تیم ملی ایرانی است

سرمربی بعدی تیم ملی ایرانی است

اسلامیان: به نظر می‌رسد که در شرایطی قرار گرفتیم که صلاح کشور و تیم ملی این باشد که روی گزینه‌های داخلی متمرکز شویم. گزینه‌های خوبی در ایران داریم.

دوات آنلاین - محمود اسلامیان، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بعد از نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره سرنوشت تیم ملی فوتبال و سرمربی آینده‌ این تیم تاکید کرد که یک مربی ایرانی روی نیمکت تیم ملی خواهد نشست.

 

او درباره تکلیف سرمربی جدید فدراسیون فوتبال گفت: به نظر می‌رسد که در شرایطی قرار گرفتیم که صلاح کشور و تیم ملی این باشد که روی گزینه‌های داخلی متمرکز شویم. گزینه‌های خوبی در ایران داریم. سرمربی تیم ملی، استقلال و پرسپولیس به آن شکل رفتند. اگر از من سوال کنید می‌گویم آن‌ها فضای ایران را نمی‌شناسند و یک مقدار احتیاط‌هایی را در نظر دارند که مقداری مربوط به مسائل مالی است و تحت تاثیر تبلیغات خارج از ایران قرار گرفتند. کشور ما در منطقه بسیار امن است. درود می‌فرستیم به روح سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد سلیمانی که این کشور را طوری امن کردند که داعش نتوانست کاری انجام دهد.

 

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: من از هواداران استقلال، پرسپولیس و تیم‌ملی می‌خواهم به وضعیت کشور توجه کنیم و به همین دلیل گزینه ما احتمالا داخلی خواهد بود که انتخاب آن را به بهاروند، نایب رئیس فدراسیون فوتبال تفویض کردیم.

 

اسلامیان با امتناع از اعلام اسامی مربیان احتمالی، درباره قرارداد ویلموتس نیز گفت: استدلال ما این است که او باید سه ماه به ما خسارت دهد اما او بیش از سه ماه را مطالبه می‌کند. به نظرم او قرارداد تهران را با دقت نخواند که با صراحت روی سه ماه تاکید کرده است. زبان انگلیسی او خوب نبود و از این جهت متوجه نشده است. در خارج از کشور وکلایش با او برخورد کردند که چرا این قرارداد را امضا کرده است. شاید خیریتی بوده که مربیان و جوانان خوب خودمان سکان هدایت تیم ملی را به دست بگیرند و در مسیر درستی حرکت کنند.

 

وی درباره شایعه انتخاب گل‌محمدی به عنوان سرمربی گفت: درباره اسامی صحبت نمی‌کنم.

 

عضو هیات رئیسه فدراسیون همچنین درباره زمان برگزاری انتخابات این فدراسیون گفت: انتخابات باید طبق برنامه برگزار شود. البته روی انتخابات خیلی بحث نشد. مسائل جاری مورد بحث قرار گرفت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.