2020/03/29
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
نجات دختر 17 ساله از خانه مرد شیطان صفت

نجات دختر 17 ساله از خانه مرد شیطان صفت

ماموران 5 روز بعد از مفقود شدن این دختر او را در خانه مرد اغفالگر پیدا کردند.

دوات آنلاین-دختری 17 ساله که به طرز مرموزی مفقود شده بود در خانه مردی شیطان صفت پیدا و نزد خانواده اش بازگردانده شد.

 

سرهنگ "سید محمد گنجه" رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت در توضیح این خبر، گفت: روز چهارشنبه هفته گذشته، یکی از شهروندان با در دست داشتن پرونده ای از دادسرای شهرستان ری مدعی شد دختر 17 ساله اش، به طور ناگهانی مفقود شده است.

 

این مقام انتظامی بیان داشت: بلافاصله تحقیق و بررسی این موضوع در دستور کار ماموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت که با تلاش های شبانه روری مأموران سر نخ هایی از محل تردد این دختر گمشده بدست آمد.

 

گنجه خاطر نشان کرد: با انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد؛ مرد شیطان صفتی که ظاهرا از مدت ها قبل، قصد برقراری رابطه دوستی به بهانه ازدواج با این دختر نوجوان را داشته وی را فریب داده و چندی پیش شرایط فرار او را از خانه مهیا کرده است.

 

وی تصریح کرد: ماموران پس از رصد و پایش اطلاعاتی، موفق شدند مخفیگاه این مرد شیطان صفت را در حوالی میدان اصلی شهر ری شناسایی و در روز یکشنبه بیست و چهارم آذرماه پس از اخذ دستور قضائی با دستگیری این فرد، دختر نوجوان گمشده به آغوش خانوده اش بازگشت.

 

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی در پایان با اشاره به معرفی مرد شیطان صفت به دادسرا به شهروندان توصیه كرد: با همراهی و دوستی با فرزندان خود، بهترین مشاور وی باشید و از آسیب پذیری فرزندانتان جلوگیری کنید. به یاد داشته باشید که دوران بلوع و نوجوانی حساس ترین دوران زندگی فرزندان شما می باشد با درک متقابل و برآوردن نیازهای عاطفی کودکانتان می توانید بهترین راهنما برای وی باشید.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.