2021/09/16
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۵ شهريور
ناراحتی رابعه اسکویی از یادآوری مهاجرتش

ناراحتی رابعه اسکویی از یادآوری مهاجرتش

رابعه اسکویی که در یک برنامه رادیویی حاضر شده بود در پاسخ به سوالی درباره دلیل رفتن و برگشتنش به ایران گفت ترجیح می‌دهد به این سوال جواب ندهد.

دوات آنلاین-رابعه اسکویی مدت‌ها بعد از بازگشت هنوز درباره مهاجرتش مورد سوال قرار می گیرد و این موضوعی است که ناراحتش می‌کند. اسکویی که ابتدا قصد داشت با یک شبکه ماهواره‌ای کار کند بعد ازمدتی پیشمان شد و پس از بازگشت به ایران شاهد بازی او در سریال گاندو بودیم.

 

رابعه اسکویی در برنامه رادیویی پشت صحنه درباره فعالیت‌هایش در این روزها گفت: در حال حاضر کار تئاترم تمام شده است و این روزها سر یک سریال برای شبکه نمایش خانگی هستم. چند کار دیگر هم صحبت شده که ان‌شاءالله به تحقق بپیوندد.

 

وی افزود: کسی که در هر زمینه ای هنرمند است، یک ودیعه از طرف پروردگار است. به نظر من همه ما خاص و موهبت پروردگار هستیم. اگر من بتوانم کسی را به واسطه کار طنزم خوشحال کنم، یک نفر بخندد و یک لحظه شاد شود موفق بودم. هر انسانی در جایگاه خودش می تواند این تاثیر را داشته باشد.

 

دوست ندارم درباره رفتن و برگشتنم حرف بزنم

رابعه اسکویی در پاسخ به پرسش یکی از مخاطبان برنامه که چرا رفتید و چرا برگشتید، اظهار داشت: این مسئله تمام شده است. اجازه بدهید که پاسخ این سوال را ندهم. چون یادآوری‌اش باعث ناراحتی من می‌شود. این سوالی است که من را آزار می دهد. من به وفور و هر لحظه‌ای که با مردم هستم، مجبورم همین را بگویم که یک اتفاقی بود، تمام شد و رفت. اجازه بدهید که برای خودم بماند. یعنی چیزی نیست که بخواهم پاسخ بدهم.

 

ترجیح می‌دهم در مملکت خودم باشم

اسکویی در پاسخ به سوالی درباره حسش به ایران گفت: من در مملکت خودم رابعه اسکویی هستم و در هر جای دیگر یک خارجی‌ به حساب می‌آیم. من یک سنی دارم و ترجیح می‌دهم بقیه عمرم که نمی‌دانم چقدر است در مملکت خودم باشم و این تصمیم من برای برگشتنم بود. همین و بس. من عاشق مردم هستم و امیدوارم که قلب و روح همه آرام بگیرد. از صمیم قلبم برای آرامش دعا می کنم.

 

اسکویی در پایان درباره مهاجرت هنرمندان گفت: هر کسی انتخاب خودش را دارد و حتماً برای انتخابش فکرهایی دارد که به خودش مربوط است. من هیچ چیزی ندارم بگویم و نخواهم گفت، چون به انتخاب آدم‌ها احترام می‌گذارم.

 

اسکویی درباره حمایتش از کمپین مثبت فکرکن بیان کرد: به نظرم کمپین نبود و در واقع یک راهکار و یک تفکر بود. اینکه ما در اوج حال بد و ناراحتی باید برای بهتر شدن آینده‌مان مثبت فکر کنیم. من هنوز هم می‌گویم مثبت فکر کن و به زندگی نگاه نو داشته باش.

 

در ادامه این گفت‌وگو این هنرمند درباره طرحی مبنی بر لغو معافیت مالیاتی هنرمندان گفت: من مدت‌ها است که کار سینمایی نداشته‌ام. امیدوارم که سر کار سینمایی بروم و مالیاتش را هم پرداخت کنم. درباره این طرح خیلی نمی‌دانم اما آن هنرمندان ضعیفی که مدت‌ها است در سینما کار نکرده‌اند، دچار مشکل می شوند و بعد هر از گاهی هم که یک کار می‌کند باید به خاطرش مالیات بدهند. امیدوارم که سختی گریبانگیر هیچکس نباشد.

 

 

اسنپ مارکت
آچاره
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.