2020/07/07
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
رجز خوانی سردار آزمون برای تیم ملی فوتبال عراق: راه دروازه را خوب بلدم

رجز خوانی سردار آزمون برای تیم ملی فوتبال عراق: راه دروازه را خوب بلدم

سردار آزمون مهاجم همه چیز تمام تیم ملی فوتبال ایران است. او که این زوها در اوج آمادگی قرار دارد وعده داده بازی با عراق را می‌بریم.

دوات آنلاین- سردار آزمون با گل به ایران برگشت و حالا آماده بازی با عراق است. او یکی از امیدهای مارک ویلموتس و تیم ملی در امان است. ورزشگاهی که عراقی‌ها انتخابش کرده‌اند تا میزبان ستاره‌های ایران باشند.

 

ایران ورزشی نوشت: سردار که از حدود یک هفته قبل به سوژه هواداران و همچنین رسانه‌های عراقی تبدیل شده، از این موضوع استقبال می‌کند. به او فحاشی شده، در فضای مجازی او را مورد لطف قرار داده‌اند اما همه اینها انگیزه‌ای شده برای مهاجمی که راه دروازه عراق را بلد است. 

 

بیشتر بخوانید: سورپرایز مارک ویلموتس برای بازی با عراق چیست


*یکی، دو روز است که به اردو اضافه شده‌ای. برای بازی حساس با عراق آماده‌ای؟

 چرا که نه. نه‌تنها من بلکه همه بازیکنان تیم ملی لحظه‌شماری می‌کنند تا در این بازی به پیروزی برسیم.

 

می‌دانم بازی حساسی پیش رو داریم و از وضعیت ویژه‌ای که در جدول وجود دارد هم باخبرم، منتهی اگر سری به اردوی تیم ملی بزنید می‌بینید که تمام بازیکنان انگیزه دارند که این بازی را ببریم.


*اما عراق حریف سختی است و حتماً شنیده‌ای که کارشناس‌ها هم درباره این بازی ابراز نگرانی کرده‌اند. با این حساسیت چطور کنار می‌آیید؟

 من هم گفتم که از حساسیت خبر داریم اما اغلب بازیکنان تیم ملی در باشگاه‌های خارجی بازی می‌کنند و داخلی‌ها هم تجربه لازم را دارند.

رجز خوانی سردار آزمون برای تیم ملی فوتبال عراق: راه دروازه را خوب بلدم

 ترسی برای بازی با عراق نداریم، چون حریف را می‌شناسیم و در جام ملت‌های آسیا هم با آنها بازی کرده‌ایم. کادر‌فنی تیم ملی عراق را برای ما آنالیز کرده و راه غلبه بر آنها را به ما گفته.

 

فقط می‌ماند روز بازی که داخل زمین برای سه امتیاز بجنگیم.

 

فحاشی کردن روحیه‌ام را خراب نمی‌کند

*برای خودت هم این بازی یک جدال حساس است.

 چرا حساس؟


*چون از مدت‌ها قبل عراقی‌ها روی تو زوم کرده و به عنوان نمونه در فضای مجازی به تو فحاشی کرده‌اند. اینها حساسیت نیست؟

 مرا کامل می‌شناسید و می‌دانید که در چنین شرایطی بهتر هم کار می‌کنم. آنها با فحاشی شخصیت خودشان را نشان دادند.

 

من تا امروز حرفی در این رابطه نزده بودم اما آنها بدانند که به من انگیزه داده‌اند تا بهترین بازی عمرم را انجام بدهم. آنقدر با انگیزه‌ام که باور نمی‌کنید.

 

*یعنی این فضا به تو انگیزه داده؟

 صد در صد. من نمی‌دانم چرا آنها چنین فضایی را درست کردند. حتماً نمی‌دانستند که با رفتارشان من انگیزه هم می‌گیرم. پیشتر هم چنین رفتارهایی از آنها دیده بودم اما پاسخی ندادم.

 

حالا اما جواب فحاشی‌ها را در زمین می‌دهم. فقط ‌ای کاش زمین مساعد باشد و امنیت هم تأمین شود.


*البته عراقی‌ها از تو به عنوان ستاره تیم ملی هم یاد کرده‌اند. این را نادیده نگیریم.

 می‌دانم که پیشکسوتان و حتی بازیکنان عراقی چنین اظهارنظرهایی انجام داده‌اند. حتی قبل از بازی در جام ملت‌های آسیا هم چنین مصاحبه‌هایی را دیدم. امیدوارم بتوانم یک عملکرد موفق داشته باشم و دروازه عراق را باز کنم.


*تاکنون چند گل به عراق زده‌ای؟

 دو گل در سه بازی. یک بار قبل از جام ملت‌های آسیای 2015 و در دیداری تدارکاتی که یک بر صفر پیروز شدیم. یک بار هم در همان جام ملت‌ها که در ضربات پنالتی شکست خوردیم. نگران نباشید، راه دروازه عراق را خوب بلدم.


نتیجه را پیش‌بینی می‌کنی؟

 نتیجه را که نمی‌شود پیش‌بینی کرد اما مطمئن باشید با پیروزی زمین را ترک می‌کنیم تا به صدر جدول رده‌بندی گروه برگردیم.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.