2020/06/03
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
محمد پنجعلی: از علیپور حمایت کنید هرکسی ممکن است پنالتی خراب کند

محمد پنجعلی: از علیپور حمایت کنید هرکسی ممکن است پنالتی خراب کند

محمد پنجعلی یک خاطره ساز در فوتبال ایران است او سالهاست که از فوتبال خداحافظی کرده اما همچنان به عنوان کارشناس در رسانه‌ها حضور دارد او درباره مسایل این روزهای پرسپولیس از جونیور تا پنالتی چیپ علی علیپور صحبت کرده است.

دوات آنلاین-محمد پنجعلی از بازیکنان و بنام تیم ملی فوتبال بوده‌است. او و ناصر محمدخانی روزهای به یادماندنی را در فوتبال ایران درست کرده‌اندو پنجعلی که حالا در کسوت کارشناس تیم پرسپولیس را رصد می‌کند معتقد است شجاع خلیل زاده بهترین مدافع میانی آسیا است و پرسپولیس یک ستاره در اختیار دارد او عملکرد کالدرون را هم نقد می‌:ند.

 

محمد پنجعلی کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی در مورد بازی حساس کشورمان با عراق همچنین بعضی از موارد روز فوتبال پرسپولیس با ایران ورزشی حرف می‌زند.

 

*کالدرون خیلی از بازیکنانش را جابه‌جا می‌کند مثلاً شخصاً موافق حضور شجاع در پست دفاع راست بودید؟

 شجاع بازیکن خیلی خوبی است و به نظرم بهترین مدافع میانی آسیاست مدافعی که سرعت فوق‌العاده‌ای دارد و در سرزنی و کار روی زمین هم خیلی خوب کار می‌کند. من شخصاً حضور این بازیکن را در دفاع میانی مفید می‌دانم اما معتقدم باید به نظر کالدرون احترام گذاشت.

 

*قبول دارید که پرسپولیس در غیاب سیدجلال در درون زمین فرمانده ندارد؟

 سیدجلال که یک ستون است اما به نظرم نمی‌توان در مورد شخص در پرسپولیس حرف زد چون نظر، نظر کادر فنی است و کالدرون است که مسئول کادر فنی است و باید در مورد موارد نظر بدهد.

علی علیپور حمهاجم پرسپولیس

*در مورد چیپ علیپور و ناراحتی‌هایی که از این بازیکن به وجود آمد شما چه نظری دارید؟

 

 من که خودم خوب درک نکردم قضیه چه بود اما به هر حال معتقدم باید به علیپور کمک کرد. هواداران هم باید از این مهاجم خوب که سال‌ها بار گلزنی سرخ‌پوشان را به دوش کشیده حمایت کنند تا شرایط بهتر شود. پنالتی خراب کردن هم برای هر کسی پیش می‌آید.

 

جونیور هیچ تکنیکی ندارد 

*زوج مکمل علیپور هم به شکل کامل پیدا نشده، فکر نمی‌کنید که باید به جای جونیور مهاجم جدیدی جذب شود؟

 

 جونیور که فقط شناسنامه‌اش برزیلی است اما هیچ اثری از تکنیک و مهارت بازیکنان برزیلی را ما در این بازیکن ندیدیم. باشگاه هم در تلاش است که مهاجم خوب بیاورد و ان‌شاءالله با حضور مهاجم جدید شرایط خط حمله و گلزنی پرسپولیس هم خیلی خوب می‌شود.

 

*از پرسپولیس جدا شویم و به تیم ملی برسیم، قادریم که تیم ملی عراق را شکست دهیم؟

 امیدوارم بازی در بصره حاشیه‌ساز نشود اما من معتقدم که ما بهتر از عراق هستیم و قادریم که این تیم را شکست دهیم و ما قدرت اول آسیا هستیم و هیچ تیمی در آسیا حریف ایران نمی‌شود به شرط اینکه ما هم خودمان باشیم و از شرایط خوب روحی و فنی برخوردار باشیم و به قولی روز بازی هم روز ما باشد.

 

*پرسپولیس امتیازات زیادی از دست داده با وجود این به قهرمانی مجدد این تیم امیدوارید؟

 تیم پرسپولیس در بعضی از بازی‌ها امتیاز از دست داده اما فاصله امتیازی پرسپولیس با صدر زیاد نیست و پرسپولیس به نظرم باز هم می‌تواند قهرمان شود.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.