2020/07/05
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۵ تير
زندگی لاکچری الناز شاکردوست

زندگی لاکچری الناز شاکردوست

الناز شاکردوست اسفند سال 96 نیز به تماشای بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه نیوکمپ رفت.

دوات آنلاین-الناز شاکردوست زندگی لاکچری دارد البته این به بازیگر و سلبریتی شدن او چندان وابسته و مرتبط نیست چون او در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمده است.

 

پدر الناز شاکردوست تاجر ابزارآلات صنعتی است و الناز و برادر بزگش علی و خواهر کوچکش الیکا در خانه پدری در خیابان پاسداران بزرگ شدند.

 

شاکردوست عاشق سفر است، آن هم سفرهای خاص و لاکچری. او نه تنها در ایران شهر به شهر به مسافرت می رود و زندگی را از جنوب تا شمال تجربه کرده است بلکه به شهرهای مختلف دنیا نیز رفت است. خودش می‌گوید : از ۲۳ سالگی سعی کردم همه دنیا را شهر به شهر بگردم، جاهایی که می روم مرا با عنوان الناز شاکردوست نمی شناسند و به عنوان یک انسان با من برخورد می کنند. بدون هیچ قضاوتی به من نگاه می‌كنند. هیچ‌وقت دوست نداشتم خود را گم كنم یا خود واقعی‌ام را به خاطر شهرت از یاد ببرم. شاید از نگاه خیلی‌ها كه به شهرت نرسیده‌اند یك آرزوی بزرگ باشد اما برای من درد است؛ چرا كه با خودش تنهایی می‌آورد. هیچكس دیگر تو را به خاطر خودت دوست ندارد. آدم‌هایی جذبت می‌شوند كه به خاطر خود واقعی‌ات تو را نمى‌خواهند بلكه به خاطر اسم الناز شاكردوست است.

 

شاکردوست همین چند روز پیش عکسی از حضور خودش در اروپا منتشر کرد و با انتشار عکس زیر به شوخی نوشت: اینجورى نمیشه،خودم دارم میرم مذاكره كنم.

الناز شاکردوست در سفر اروپایی

یکی از لاکچری‌ترین سفرهای الناز شاکردوست سفری بود که در کریسمس سال 2019 به قطب شمال داشت. او در آن زمستان سرد به منطقه کیرونا که شمالی‌ترین نقطه در کشور سوئد است رفت و در دمای منفی 28 درجه زندگی در یک هتل یخی را تجربه کرد.

الناز شاکردوست در سفر به قطب شمال

الناز شاکردوست به اروپا زیاد سفر می‌کند. مثلا یک سال برای سیزده بدر تصمیم گرفت به اروپا برود و جالب این‌که در آنجا هم یادش نرفت سبزه گره بزند.

الناز شاکردوست در حال گره زدن سبزه

شاکردوست در آبان 93 نیز به گشت و گذار در ایتالیا و ونیز پرداخت.

 

الناز شاکردوست در سفر ایتالیا

الناز شاکردوست اسفند سال 96 نیز به تماشای بازی بارسلونا و اتلتیک بیلبائو در ورزشگاه نیوکمپ رفت.

 

او ولنتاین سال گذشته یعنی زمستان 97 هم راهی ترکیه شد و مدتی در این کشور ماند.

الناز شاکردوست در ترکیه

شاکردوست به مناسبت‌های مختلف نیز راهی اروپا می‌شود. مثلا او برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به لندن رفت. او در این باره گفته است:  برای تحصیل دانشگاهی خارج از ایران را انتخاب كردم چون دلیلش این است كه برایم اهمیت دارد شخص خودم یعنی الناز شاكردوست را فارغ از عنوان بازیگر محك بزنم و تنها به عنوان یك انسان با من برخورد شود.

 

او حتی یک بار که دچار سانحه شد برای درمان به اروپا رفت. شاکردوست سر صحنه فیلمبرداری فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان دچار حادثه شد مدتی در تهران بستری بود اما ترجیح داد برای فیزوتراپی به خارج برود.

 

سفرهای زیاد داخلی و خارجی این بازیگر زن چندان هم بی‌خطر نبوده و مثلا یک بار او نزدیک بود غرق شود. خودش درباره این تجربه می‌گوید: بعد از اتفاقی كه در دریا افتاد و نزدیك بود غرق شوم تا مدت‌ها وقتی زیر دوش حمام می‌رفتم احساس می‌كردم در حال خفه‌شدن هستم یا شب‌های بسیاری خوابم نمی‌برد چون مدام حس می‌كردم انگار دارم زیر آب می‌روم.

 

شگفت انگیزهای دیجی کالا
کلید واژه
دیدگاه‌ها
زهرا 1398/06/29
خوش بحالت والله
ناشناس 1398/06/30
ثروتمندان بخود ننازند چرا که آنها تنها با دا‌شتن پول زیاد می توانستند به زندگی ادامه دهندوالا همیشه غم داشتند و حسرت گرچه خیلی از آنها با داشتن ثروت زیاد باز در حسرتند این ثروت نقطه ضعف آنهاست نه قدرت. یعنی آنها برای زیستن به دارایی حداکثری محتاجند. وفقیران خدا را شکر کنند که فقرشان قدرتشان است چرا که با کمترین ها قادر به زیستند. کدام قدرتمند تر است آنی که با کمترین زندگی می کند یا آنی که با بیشترین می زید. خداوند به اندازه احتیاج هر کس می بخشد.
ناشناس 1398/06/30
ثروتمندان بخود ننازند چرا که آنها تنها با دا‌شتن پول زیاد می توانستند به زندگی ادامه دهندوالا همیشه غم داشتند و حسرت گرچه خیلی از آنها با داشتن ثروت زیاد باز در حسرتند این ثروت نقطه ضعف آنهاست نه قدرت. یعنی آنها برای زیستن به دارایی حداکثری محتاجند. وفقیران خدا را شکر کنند که فقرشان قدرتشان است چرا که با کمترین ها قادر به زیستند. کدام قدرتمند تر است آنی که با کمترین زندگی می کند یا آنی که با بیشترین می زید. خداوند به اندازه احتیاج هر کس می بخشد.
الی 1398/06/30
ازبس این دختر متین و مهربانه که آدم حتی دلش نمیاد حسودی کنه بنظرم قلبی بزرگی داره که خدا توی همچین شرایطی قرارش داده.من که همیشه ازش حس خوب میگیرم و دوسش دارم
رضا 1398/06/30
انسان یک بار ب دنیا میاد و داره از بودنش و دنیای پیرامونش لذت میبره ....به یک زندگی کردن عادی که حق هر انسانی هستش میگید لاکچری؟؟؟
زهرا 1398/06/30
اره واقعا ظرفیت زیادی داره این دختر
ناشناس 1398/06/30
هرچی داره و بهش می نازه از صدقه سری ملت بزرگ ایران و حمایتهای این مردم داره اینو هیچ وقت نباید از یاد ببره نه تنها ایشون بلکه همه هنرمندان.
ناشناس 1398/06/30
خوش به حالش. چرا چنین مطالبی رو درج می کنید برای طبقه محروم غیر از آه و حسرت چی داره؟
لیلا 1398/06/30
من که واقعا دوسش دارم خیلی خانوم نازو بی حاشیه هست..خوشگلیش با تمام بازیگرای خانوم فرق داره..دوست داره بره سفر چکارش دارید بابا..چقدر حسودی!!!!کلا ما ایرانیها نمیتونیم ببینیم خوشی کسی رو......
تلما 1398/06/30
الناز شاکر دوست یه دونه ایی. موفق و تندرست باشی.خیلی با فیلماش حالم خوب میشه.
یونس 1398/06/30
مفت چنگت دارندگی وبرازندگی
ناشناس 1398/06/30
همه دوست دارند سفر به کل دنیا داشته باشند ولی تاوقتی پول نباشه امکانش نیست .
الی 1398/06/30
تو جهنم هم خوش میگذره آینده ای نه چندان دور عزیز
ناشناس 1398/06/30
خوشبحالس😍
مریم 1398/06/30
الهی همیشه شاد و سلامت باشی خانم شاکر دوست عزیزم...من واقعا از فیلم هاش لذت میبرم
ناشناس 1398/06/30
به قول حضرت حافظ .....هرکجا هست خدایا به سلامت دارش
نورا 1398/06/30
انسان هر جا باشه باید هویت خودشو حفظ کنه. ان شاءالله همیشه موفق باشند. اما حجاب یادتون نره همه جا دین خودتو حفظ کن.
دختر کرمونی 1398/06/30
خوشبحالت الناز خانوم جای ماهم دنیا رو بگرد من یکی که راضی ام حدااق میدونم پول بازیگریت رو داری خرج میکنی.منم عاشششششق سفرم و معتقدم عمر ادم برنمیگرده حالا چه با غصه چه با خوشی.منتهی ما پولشو نداریم😁
ارش 1398/06/30
باورکنید اینها به ما ملت فخر میفروشند اگر بتونن مقداری ازداریشونو به خانواده نیازمند کمک کنند برن بخششو از سلبریتی های خارج یاد بگیرن چقدر به مردم کمک میکنند..ایناهم کمک میکنند ۲ میلیون باور کنید .
فرحناز 1398/06/30
خوشبحالت الناز،کاش همه بتونن از زیبایی های دنیا دیدن کنن ولی چه میشه کرد، پول باید باشه که نیست، هی روزگار نامرد
ناشناس 1398/06/30
تو زندگی حسرت نداشته ها تونو نخورید، به چیزهای که دارید افتخار کنید.
ناشناس 1398/06/30
لطفا یارانشو قطع کنید تا حساب دستش بیاد
Kkjh 1398/06/30
خدا بده فقط شانس قیافه خوشگلی صفر اقبال بلند
یا حسین 1398/06/30
متاسفم برای مملکتم به جای فکرا و کارا و مشکلای اساسی مملکت میشینند به چه چیزا نظر میدند و آرزوی سفر به کشورای دیگه میکنند هر کسی که این متن رو میخونی بدان ارزش و لیاقت وجود تو بیشتر از این حرفاست وقت طلاست برو به کارای اساسی زندگی برس .
قاصدک 1398/06/30
خداروشکراگرم خوشه لیاقتشوداشته شماازکجامیدونین کارخیروکمک نمیکنه نمیخوادکسی بفهمه وگرنه النازخانم خیلی هم اهل کمکه.اهل جارزدن نیست .حسادت بیجانکنیدخداوندبهش نعمت داده حلالت ابجی جون ماهم نداریم شکرمیکنیم شایدلیاقت نداشتیم.تاکی حسادت...امیدوارم ازچشم شوردوربمونی
ماهی 1398/06/30
خوش به حالش
ناصر 1398/06/31
سلام دل نسوزون خوش باش ولی فخر نفروش تمام ، به همین راحتی ........
محمد 1398/06/31
من واسه مدرسه رفتن بچه م حتی پول آرایشگاه فرستادنش رو هم منتظر گرفتن حقوقمم. یعنی یک روز دیرتر میره که مرتب باشه. دوشیفت کار میکنم ولی یکساله که کم میاریم.هرچی از همه چی میزنیم بازم جور نیست.
زینب 1398/06/31
من خودم شبیه النازم تا حدودی ولی بدون عمل😛😛ولی خب بازیگر خوبی دوسش دارم!موفق باشن

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.