2019/12/11
۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ آذر
تجاوز 6مرد به مادر و دختر
باز هم در هند اتفاق افتاد

تجاوز 6مرد به مادر و دختر

۶ برادر مدعی هستند که چندی پیش متوجه شدند شکور به خواهر ۲۰ ساله شان تجاوز و فرار کرده است. به همین دلیل به مادر و خواهر او تعرض کردند تا انتقام بگیرند.

دوات آنلاین-باز هم از هند خبری مبنی بر تجاوز دسته جمعی منتشر شد. این بار یک مادر و دختر قربانی شده‌اند.

 

پلیس هندوستان ۶ مرد را به جرم تجاوز به یک مادر و دختر دستگیر کرد. بر اساس گزارش پلیس، شب گذشته اهالی روستایی در هند با صدای شیون و گریه دو زن با اداره پلیس تماس گرفتند و ماموران فورا به محل مخابره شده اعزام شدند.

 

ماموران و اهالی روستا زمانی که به خانه مورد نظر رسیدند با زنی ۵۰ ساله و دخترش در حالی که موهایشان تراشیده شده بود و برهنه در گوشه خانه افتاده بودند مواجه شدند. در بعضی از روستاییان هندی تراشیدن موی دختر و زن نشان از ناپاکی و بی عفت بودن آن‌ها است و به همین منظور زمانی که مردم با چهره آن‌ها مواجه شدند فهمیدند که رسوایی به بار آمده که این تراشیدن موی سر سزای اعمال آن‌ها بوده است.

 

دو قربانی پس از مراجعه به بیمارستان و درمان به ماموران پلیس گفتند که شب گذشته در حال استراحت درخانه بودند که ناگهان ۶ مرد با شکستن در خانه وارد شدند و بدون توجه به ترس و وحشتشان آن‌ها را مورد ضرب و شتم و تجاوز گروهی قرار دادند و قبل از فرار با تراشیدن موی سر آن‌ها مدعی شدند که انتقام خود را از شکور- همسر و پدر قربانی- گرفتند. با اعتراف دو قربانی ماموران پلیس تحقیقات خود را برای پیدا کردن متهمان و شکور آغاز کردند.

 

به گفته سخنگوی پلیس محلی با تلاش ماموران پلیس ۶ متجاوز شناسایی و دستگیر شدند. محکومان در بازجویی‌های خود اظهار داشتند که ۶ برادر هستند که چندی پیش متوجه شدند شکور به خواهر ۲۰ ساله شان تجاوز کرده و فرار کرده است و خواهر نگون بختشان برای نشان دادن این رسوایی مو‌های سرش را تراشیده و بعد خودکشی کرده است.

 

برادران با تحقیقات و پیگیری‌های طولانی پس از مرگ خواهرشان مسبب این جنایت را شناسایی کردند و فهمیدند نانوای محل دختربیچاره را به دام کشانده و متواری شده و آن‌ها برای انتقام از شکور تصمیم به دست درازی به ناموسش گرفتند. در حال حاضر تا تکمیل شدن پرونده و پیدا شدن شکور ۶ متهم به زندان منتقل شده تا به زودی جلسه دادگاهی شان برگزار شود.

 

منبع: رکنا

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.