2020/01/19
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ دي
از کجا بفهمیم عشق پسری به ما واقعی است و قصد ازدواج دارد

از کجا بفهمیم عشق پسری به ما واقعی است و قصد ازدواج دارد

مردها با دلایل مختلفی به رابطه متعهد نمی شوند. دقت داشته باشید که اگر مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقمند است به این معنا است که مسئولیت یک رابطه واقعی را قبول نخواهد کرد.

دوات آنلاین-دختران جوان و دم بخت در معرض آسیب‌های زیادی هستند. یکی از این آسیب‌ها حضور خواستگاران قلابی است. مردانی هوسران که با نیت‌های پلید جلو می‌آیند ولی وانمود می‌کنند عاشق شده‌اند و قصد ازدواج دارند. برای این‌که بدانید آیا واقعا پسری قصد ازدواج دارد یا نه به ویژگی‌های مردان هوسران که در زیر آمده است توجه کنید.

 

مردی که شما را فقط برای رابطه جنسی می خواهد

به این نکته توجه داشته باشید که روابطی که در آن رابطه‌ جنسی پیش از ازدواج اتفاق بیفتد با مشکل مواجه می‌شوند. اگر در رابطه ای هستید که بطور مداوم از شما درخواست رابطه جنسی می شود، آگاه باشید که طرف مقاب‌لتان فقط بدنبال اینگونه روابط با شماست و اگر این وضعیت ادامه پیدا کند وضعیت شما بدتر می شود و ارزش فردی شما زیر سوال خواهد رفت. دقت کنید اگر شما برای فرد مهم باشید، قطعا برای تغییر رفتار خود با شما همکاری خواهد کرد پس با او صحبت کنید و اگر این کار را نکند، بهتر است که از دست شما ناراحت شده و ترکتان ‌کند.

 

متعهد نمی‌ شود

مردها با دلایل مختلفی به رابطه متعهد نمی شوند. دقت داشته باشید که اگر مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقمند است به این معنا است که مسئولیت یک رابطه واقعی را قبول نخواهد کرد. علت دیگری که یک مرد متعهد نمی‌شود، می‌تواند این باشد که مایل است روابط متعدد داشته باشد.

 

زیر قول و حرفش می زند

مردی که فقط حرف میزند واقعا غیرقابل تحمل است. برخی زنان با حرف زدن مردان به راحتی گول می‌خورند. مردان ممکن است خیلی راحت روزی هزاربار بگویند دوست‌مان دارند. اما اگر واقعا کاری در جهت دوست داشتن‌مان انجام ندهند، بطور غیر مستقیم نشانه های مرد هوسباز را از خود بروز داده‌اند. اینگونه رفتار یعنی اینکه واقعا دوستمان ندارند و فقط می‌خواهند آن لحظه بطور مقطعی برای خواسته خودشان ما را تحت تاثیر قرار بدهند. مردی که دوست داشتنش را با عملش هم نشان بدهد یک گوهر خواستنی ‌ست. به دنبال این باشید که طرف مقابلتان دوست داشتنش را به شما نشان دهد. گفتن «دوستت دارم» با نشان دادن آن تفاوت بسیار دارد. دقت کنید که بیان دوستت دارم ممکن است صرفا به این دلیل که وی به دنبال هدف خاصی است، عنوان شود نه این که واقعاً از ته قلب دوستتان دارد.

 

شما را با دوستان و خانواده خود آشنا نمی‌ کند

این نکته را در نظر داشته باشید که مردها در معرفی دختری که به او علاقه دارند به مادرشان، بسیار دقیق هستند. بطور معمول فقط دختری را معرفی می‌کنند که با وی رابطه جدی داشته باشند. اگر می‌بینید طرف مقابل شما مدام شما را خارج از برنامه‌هایی که با خانواده یا دوستانش دارد نگه می‌دارد، بیشتر مراقب باشید.

 

مردی که برای خودش محدودیتی نمی‌شناسد

مردی که برای خودش هیچ محدودیتی نشناسد. مرد جسور در راه رسیدن به خواسته‌های غیراخلاقی. چنین مردانی شاید در نگاه اول جذاب بنظر برسند و شبیه همان شوالیه جسور رویاهایمان باشند. چون برخی زنان عاشق جسارت مردان هستند. مخصوصا اگر این جسارت سر تصاحب آنها باشد! ولی این صفت بسیار خطرناک است. مردی که برای خودش محدودیت نشناسد به خودش اجازه می‌دهد با ما هرگاه هرطور دلش خواست رفتار کند. او برایش اهمیتی ندارد اگر یک روز زن دیگری نظرش را جلب کرد به سمتش برود و با او وقت بگذراند. چون هیچ چیز و هیچ کس را بعنوان مانعی سر راه احساسات زودگذرش نمی‌داند.

 

مرد خودخواه

یکی دیگر از نشانه های مرد هوسباز، خودخواهی است؛ اگر با مردی روبرو هستید که حس می‌کند بی‌نظیر است باید بگوییم جزو بدشانس‌ترین زنان هستید. از آنجایی که مرد خودخواه خودش و اعمال خودش را بهترین می‌داند پس به خودش اجازه می‌دهد برای کسب رضایت خودش دست به هرکاری بزند. انگار همه بنده لذت و خوشی او باشند.

 

فقط ساعت های بخصوصی به شما زنگ می‌ زند

ساعت رابطه‌ غیرمتعارف به ساعتی گفته می شود که فرد، وقت خوشگذرانی با دوستان، کار کردن یا هر مشغله دیگر خود را به اتمام رسانده و در پی رابطه‌ غیذمتعارف است. این ساعت برای افراد و گروه‌های سنی مختلف، متفاوت است. بعنوان مثال اگر فقط ۲ شب به بعد با شما تماس می گیرد باید هوشیارتر عمل کنید.

 

منبع: بیتوته

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.