2019/12/08
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ آذر
چگونه با کمک فنگشویی انرژی منفی را از خانه خود دور کنیم؟

چگونه با کمک فنگشویی انرژی منفی را از خانه خود دور کنیم؟

فنگ شویی همان احساس آرامشی است که به محض ورود به باغ یا نشستن کنار جوی آب احساس می‌کنید. در این مطلب یاد می‌گیریم که انرژی و آرامش را با کمک فنگ شویی به خانه‌های خود بیاوریم.

دوات آنلاین-یکی از کارهای مهمی که باید حتما انجام بدهید این است که انرژی منفی را از خانه خود دور و انرژی مثبت را جذب کنید اما چگونه این کار را باید انجام داد؟ این کار را می‌توانید بدون هزینه زیاد و با کمک فنگ شویی انجام دهید.

 

با کمک فنگ شویی می‌توان ثروت، سلامت و آرامش ذهن را به خانه‌ها آورد و خیلی‌ها به آن اعتقاد پیدا کرده اند.

 

فنگ شویی یک علم و هنر سنتی است که بیشتر از ۲۰۰۰ سال گذشته بوجود آمده است و کمک می‌کند در هر فضایی با کمک انرژی طبیعی انرژی و آرامش را احساس کنیم. فنگ شویی همان احساس آرامشی است که به محض ورود به باغ یا نشستن کنار جوی آب احساس می‌کنید. در این مطلب یاد می‌گیریم که انرژی و آرامش را با کمک فنگ شویی به خانه‌های خود بیاوریم.

 

از ورودی شروع کنید

قسمت ورودی خانه باید جذاب باشد. صندلی‌های گهواره‌ای برای قسمت ورود عالی هستند. باید این قسمت از خانه را کاملا تمیز نگه دارید و از گیاهان با گل‌های سفید مخصوصا در کنار درب ورودی استفاده کنید.

 

باغچه حیاط را کنترل کنید

گیاهان مورد علاقه تان را انتخاب کنید، اما باید مطمئن شوید که این گیاهان با اندازه خانه شما تناسب داشته باشند. برخی از گیاهان بعد از رشد بسیار بلند یا پهن می‌شوند و برخی از درختان هم شاخه‌های تیغ دار و بلند دارند آن‌ها را هرس کنید و اجازه ندهید قسمت ورودی خانه را ببندند.

 

راهروی ورودی خانه را مرتب کنید

برای منظم و تمیز نگه داشتن قسمت راهروی ورودی خانه وقت بگذارید. اگر ورودی خانه را با وسایل غیرضروری شلوغ کنید هم خودتان و هم میهمانان احساس نا آرامی خواهید کرد.

 

در اتاق خواب آرامش ایجاد کنید

سبک تک رنگ در تناژ خاکستری در هر فضایی آرامش برقرار می‌کند. اتاق خواب نباید کنتراست رنگ داشته باشد، زیرا به نظر به هم ریخته می‌آید. علاوه بر تضاد رنگ‌ها وسایل الکترونیکی مثل موبایل و لپ تاپ با خود به اتاق خواب نبرید.

 

رنگ‌ها را با درایت انتخاب کنید

برای هر اتاق باید رنگ مناسب آن را انتخاب کنید. به عنوان مثال برای آشپزخانه باید رنگ‌هایی را انتخاب کنید که با رنگ میوه‌ها تناسب داشته باشند. برای اتاق خواب رنگ‌های خنثی و با استفاده از رنگ‌های متضاد انرژی را به اتاق کار بیاورید.

 

منبع: بدونیم

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.