2022/10/01
۱۴۰۱ شنبه ۹ مهر
نکاتی آرایشی که اگر رعایت نکنید زشت می شوید

نکاتی آرایشی که اگر رعایت نکنید زشت می شوید

با عطر و ادکلن دوش نگیرید، مقدار کمی عطر به گردن و مچ دست هایتان بزنید کافی است. آقایان از افراط خانم ها در عطر زدن بدشان می آید و همین که مقدار بسیار کمی عطر بزنید کافی است.

دوات آنلاین-آرایش کردن خانم‌ها زمانی می‌تواند باعث زیباترشدن آنها شود که بدانند کدام قسمت‌های صورت را باید آرایش و زیبایی آن را برجسته‌تر کند. آرایش شما اگر خوب نباشد جلوه بسیار بدی خواهید داشت و شما را فردی که اعتماد به نفسی پایین دارد نشان خواهد داد و دیگران از شما فراری می‌شوند.

 

- اولین اشتباه خانم ها این است که تصور میکنند مدل موی شلوغ با کلی سنجاق سر میتواند برای آقایان جذاب باشد در حالیکه آقایان موهای ساده را میپسندند، موهای اتو کرده و باز برایشان بسیار جالب است.

- در ریمل زدن حسابی باید دقت کنید تا تک تک مژه هایتان از هم جدا شوند و به هم نچسبند، مژه های به هم چسبیده زیبا نیست پس سعی کنید ریمل باکیفیت بخرید و بادقت ریمل بزنید.

 

- دندان های زرد، مالیده شدن رژلب به دندان و بوی بد دهان برای دیگران غیرقابل تحمل است و باید به بهداشت دهان و دندان تان بیشتر اهمیت دهید و از خمیر دندان سفید کننده و خوشبو کننده دهان استفاده کنید.

 

- پوست صورت خیلی مهم است و پوست های خیلی چرب و یا خشک زیبایی شما را از بین می‌برد. پوستی که از خشکی پوست پوست شده یا پوستی که خیلی چرب است آقایان را فراری میدهد.

 

- با عطر و ادکلن دوش نگیرید، مقدار کمی عطر به گردن و مچ دست هایتان بزنید کافی است. آقایان از افراط خانم ها در عطر زدن بدشان می آید و همین که مقدار بسیار کمی عطر بزنید کافی است.

 

- رژلب تیره جالب نیست، بهتر است به جای رژلب های قهوه ای و بنفش تیره از رژلب های روشن مانند کالباسی، هلویی، قرمز و زرشکی استفاده کنید.

 

- در مکان های عمومی آرایش نکنید برخی از خانم ها برایشان فرقی نمیکند کجا هستند وقتی رژلب شان پاک میشود شروع میکنند به رژلب زدن حتی در ماشین یا پارک.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.