2020/09/20
۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
 متولدین کدام‌ ماه‌ها برای ازدواج با یکدیگر مناسب‌تر هستند

متولدین کدام‌ ماه‌ها برای ازدواج با یکدیگر مناسب‌تر هستند

ازدواج بر اساس ماه تولد قطعا معیار درست و کاملی نیست و دختر و پسر باید از جهان دیگر یکدیگر را ارزیابی کنند و تصمیم بگیرند اما برخی بر این نظر هستند که ماه تولد انسان‌ها روی خصوصیات اخلاقی‌شان تاثیر دارد.

دوات آنلاین-متولدین هر ماه خصوصیات خاص خودشان را دارند. شما می‌توانید این حرف را قبول نداشته باشید البته نتایج برخی تحقیقات این موضوع را ثابت کرده اما هنوز به صورت قانونی علمی درنیامده است. با این حال خیلی‌ها عقیده دارند که ماه تولد در شخصیت آدم‌ها تاثیرگذار است و متولدین برخی ماه‌ها برای ازدواج با متولدین برخی ماه‌های دیگر مناسب‌تر هستند.

 

برخی بر این باورند که ماه و سال تولد افراد بر نوع رفتارهای آن‌ها با دیگران موثر است و می‌تواند باعث موفقیت در برخی روابط و یا شکست در برخی روابط دیگر شود.

 

کارشناسان دلیل این تغییر شخصیت و خصوصیات اخلاقی را به خاطر دمای هوا، میزان دریافت نور خورشید و سایر خصوصیات محیطی می‌دانند که باعث می‌شود هر فرد متولد در هر ماه از سال روحیات و خصوصیات خاصی داشته باشد.

 

البته به صورت یک نسخه کامل نمی‌توان تمامی متولدین ماه‌ها را مانند همدیگر دانست، اما به طور کلی برخی از متولدین ماه‌ها با برخی دیگر تفاهم بیشتری دارند و با برخی ازماه‌ها تفاهم کمتری دارند.

 

 هر چند که تحقیقات علمی جدید هیچ گونه ارتباطی بین نحوه قرار گرفتن ستاره‌ها با ویژگی‌های شخصیتی نمی‌داند و کارشناسان این شباهت‌ها را تنها یک بحث آماری می‌دانند.

 

ماه‌های ساگاز بنا به تحقیقات ستاره شناسی که از قرن‌های پیش به جای مانده و به نحوه قرارگیری ستاره‌ها و صورت‌های فلکی مربوط است، که به شرح زیر می‌باشد:

ازدواج بر اساس ماه تولد

متولدین مهر و خرداد تفاهم دارند

زوجین متولد این دو ماه نیز دارای تفاهم فکری بسیار قوی هستند و هر دو بسیار هوشمند و در کار‌ها موفق هستند. زندگی عاطفی و عاشقانه بین متولدین این دو ماه از گرمی و هیجان بسیار بالایی برخوردار است.

 

این زوج‌ها از یادگیری مطالب جدید لذت می‌برند و هر مطلب جدیدی برای آن‌ها حکم یک گنج با ارزش برای موفقیت را دارد.

 

ازدواج متولدین فروردین و بهمن

هیچ وقت حالت یکنواختی و کسالت آوری در زندگی و آشنایی یک متولد بهمن با فروردین وجود ندارد، در صورت ازدواج آن‌ها زندگی پرهیجان و ماجراجویانه‌ای دارند و به مناطق مختلفی سفر می‌کنند.

 

زمانی که باید به انجام کار‌ها بپردازند یک تیم کاری موفق و هوشمند هستند و می‌توانند به سرعت کار‌ها را به اتمام برسانند، دعوا، قهر و تلخکامی بین یک متولد بهمن و فروردین وجود ندارد، آن‌ها دوستان مشترک زیادی دارند در عین حال برخی مواقع از تنهایی و انزوا نیز لذت می‌برند.

 

بیشتر بخوانید: طالع‌بینی عشق بر اساس ماه تولد

 

نزدیکی عاطفی متولدین اردیبهشت و تیر

متولدین این دو ماه نیز تفاهم بسیار خوبی با یگدیگر دارند، آن‌ها به خوبی همدیگر را درک می‌کنند و به لحاظ عاطفی به هم بسیار نزدیک هستند. متولدین این دو ماه در صورت ازدواج قدردان همدیگر هستند و از بودن با هم لذت می‌برند، عشق بین آن‌ها پیوندی بسیار قوی و ستودنی است.

 

بیشتر بخوانید: فاصله سنی دختر و پسر چقدر در ازدواج مهم است؟

 

هماهنگی متولدین خرداد و بهمن

در صورت ازدواج متولدین این دو ماه همدیگر را ستایش می‌کنند و به یکدیگر برای رشد خلاقیت و ایده‌ها کمک می‌کنند، آن‌ها هماهنگی کاملی با همدیگر دارند و از گذراندن وقت با همدیگر لذت میبرند، هر چند که استقلال کاملی هم دارند و هیچ وقت مانع از پیشرفت و موفقیت همدیگر نمی‌شوند.

طالع بینی ازدواج بر اساس ماه تولد

روابط عاشقانه میان شهریوری‌ها و اردیبهشتی‌ها

زن و شوهرهای متولد این دو ماه نیز تفاهم بسیار زیادی با همدیگر دارند، روابط عاشقانه بین این زوج بسیار پرشور و هیجان است، زندگی آن‌ها صادقانه و صمیمانه و سرشار از دوستی و مهربانی است.

 

آن‌ها دارای ویژگی‌های روحی و اخلاقی مشابهی هستند و به طرز باور نکردنی به هم نزدیک هستند، کمال گرایی و احترام به یکدیگر در این زوج به حد اعلایی وجود دارد و باعث می‌شود تا زندگی سعادتمندانه و موفقی داشته باشند.

 

ازدواج متولدین تیر و اسفند

متولدین این دو ماه نیز همدیگر را تحسین می‌کنند و تفاهم کاملی با هم دارند، آن‌ها دارای یک حس قوی و یک پیوند ناگسستنی، ولی محکم هستند ود ر صورت ازدواج زوج موفق و عاشقی هستند.

 

آن‌ها از سازگاری خوبی با هم برخوردار هستند و می‌توانند با دیگران به خوبی ارتباط برقرار کرده و دوستان زیادی داشته باشند.

 

بیشتر بخوانید: رایج‌ترین اشتباه‌ها درباره معیار انتخاب همسر

 

متولدین مرداد و آذر؛ زوج‌های پر شور و شوق

شور و شوق بین متولدین این دو ماه هنگام ازدواج بالا است و باعث شادی و زندگی سرشار از عشق بین آن‌ها می‌شود. زن و شوهرهای متولد این دو ماه علاقه و کشش شدیدی برای بدست آوردن موفقیت دارند و به شدت یکدیگر را برای رسیدن به اهدف بالا در زندگی تشویق می‌کنند.

 

آن‌ها بسیار معاشرتی هستند و از بودن در جمع‌های دوستانه لذت می‌برند و اغلب در مهمانی‌ها و جشن‌های شلوغ و سرشار از مهمان شرکت می‌کنند.

 

ماه‌های سازگار برای ازدواج

از دیگر ماه‌های سازگار برای ازدواج می‌توان ماه‌های آبان و تیر، آذر و فروردین، دی و اردیبهشت، خرداد و بهمن و در نهایت اسفند و آبان را نام برد.

 

البته سازگاری بین زوجین برحسب ماه تولد یک قانون نانوشته نیست و بسیاری از زوجین حتی در ماه‌های به اصطلاح ناسازگار تفاهم بسیار خوبی با همدیگر دارند و زندگی شاد و سعادتمندانه‌ای دارند.

 

کارشناسان توصیه می‌کنند برای داشتن یک ازدواج موفق و سعادتمندانه زوجین به همدیگر احترام بگذارند، به هم عشق بورزند، از خطاهای همدیگر چشم پوشی کنند و همدیگر را ببخشند تا زندگی خوبی داشته باشند.

 

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.