2024/04/19
۱۴۰۳ جمعه ۳۱ فروردين
یادداشت اینستاگرامی علی مطهری درباره «ماجرای نیمروز» و «اکسیدان»

یادداشت اینستاگرامی علی مطهری درباره «ماجرای نیمروز» و «اکسیدان»

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود یادداشتی کوتاه را درباره دو فیلم «ماجرای نیمروز» و «اکسیدان» منتشر کرد.

دوات آنلاین-نایب رییس مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود یادداشتی کوتاه را درباره دو فیلم «ماجرای نیمروز» و «اکسیدان» منتشر کرد.

علی مطهری نوشت:

در چند روز اخیر دو فیلم سینمایی را دیدم، یکی ماجرای نیمروز و دیگری اکسیدان. ماجرای نیمروز از نظر محتوا و قالب هنری عالی بود. این فیلم جوانانی را که از حوادث سالهای اول انقلاب آگاهی کافی ندارند با فداکاریهای جوانانِ آن روز در راه حفظ این انقلاب آشنا می کند. باید به همه پدیدآورندگان این فیلم دست مریزاد گفت.

اما اکسیدان گرچه از نظر ایجاد نشاط در جامعه ما -که سخت نیازمند آن است - توفیق داشته و سعی کرده مانند فیلم مارمولک جاذبه روحانیت را –که البته این بار شامل روحانیت مسیحیت نیز می شود- ترسیم کند اما برخی گفت و گوها و صحنه ها که خالی از سخافت نیست و می تواند در فرهنگ عمومی مردم تأثیر منفی داشته باشد از ارزش این فیلم کاسته است.

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.