2024/07/23
۱۴۰۳ سه شنبه ۲ مرداد
انتخاب مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق

انتخاب مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با قاچاق

با حکم نماینده ویژه رئیس جمهور و رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، محمد حاجی باشی به عنوان جانشین در امور داخلی و مدیرکل حوزه ریاست و روابط‌عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد.

دوات آنلاین -با حکم نماینده ویژه رئیس جمهور و رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، محمد حاجی باشی به عنوان جانشین در امور داخلی و مدیرکل حوزه ریاست و روابط‌عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب شد.

 

به گزارش تجارت‌نیوز، مجید رضوی، نماینده ویژه رئیس جمهور و رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، محمد حاجی باشی را به‌عنوان جانشین در امور داخلی و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز منصوب کرد.

 

در حکم انتصاب وی آمده است:

 

با استعانت از درگاه خداوند متعال و نظر به شایستگی مراتب تعهد، توانمندی و تجارب ارزشمندی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته‌اید، جنابعالی را به عنوان «جانشین در امور داخلی، مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز» منصوب می‌نمایم. انتظار دارد با نصب‌العین قرار دادن فرمان بی‌نظیر ولی امر مسلمین (مدظله‌العالی) پیرامون مبارزه همه جانبه با قاچاق کالا و ارز و قانون تشکیل ستاد و سند راهبردی در اجرای:

 

– ایجاد تعامل، همدلی و روحیه همکاری فی‌مابین معاونین، مدیران کل و مشاورین محترم جهت تحقق اهداف عالیه ستاد.

 

– برگزاری جلسات شورای معاونین، معاونین و مدیران همچنین تهیه دستور جلسات به طور منظم و نوبه‌ای.

 

– سامان‌بخشی به دیدارها و ملاقات‌های ریاست ستاد با مدیران ارشد سایر دستگاه‌های اجرایی کشور.

 

– تنظیم برنامه سفرهای استانی با کمک و مشارکت معاونت برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع.

 

– پیگیری ویژه در خصوص تشکیل جلسات اصلی ستاد با همکاری معاونین ستاد.

 

– ارائه نظرات مشورتی به رئیس ستاد در خصوص موضوعات حوزه کاری.

 

– پیگیری اجرای دستورات رئیس ستاد از جمله امور کمیسیون‌ها، کارگروه‌ها و … .

 

امید است در پرتو عنایت الهی تحت توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و به منظور اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق آرمان‌های دولت مردمی و بهره‌گیری از تجربیات و توانمندی کلیه نیروها و ظرفیت‌های موجود موفق باشید.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
ناشناس 1402/06/10
حاج اقا حاجی باشی از ازادگان سرافراز هستند

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.