2023/10/02
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر
بردن پست در اکسپلور اینستاگرام با سریع ترین روش!

بردن پست در اکسپلور اینستاگرام با سریع ترین روش!

حتما شما هم دوست دارید پست هایی که منتشر می کنید وارد اکسپلور اینستاگرام شود؟ حق دارید هر پیجی که پست های خود را وارد اکسپلور می کند میلیون ها ورودی دریافت می کند و هزاران فالوور جذب می کند.

دوات آنلاین -حتما شما هم دوست دارید پست هایی که منتشر می کنید وارد اکسپلور اینستاگرام شود؟ حق دارید هر پیجی که پست های خود را وارد اکسپلور می کند میلیون ها ورودی دریافت می کند و هزاران فالوور جذب می کند. حتما می دانید که فالوورهایی که از طریق اکسپلور جذب می کنید واقعی و هدفمند هستند. چون در اکسپلور اینستاگرام پست های شما به افرادی نمایش داده می شود که موضوع پیج شما جزء علاقه مندی های آن هاست.

 

بردن پست به اکسپلور اینستا کار سختی نیست! فقط کافی است اصول طراحی پست برای رفتن در اکسپلور را یاد بگیرید. در این مقاله قصد داریم ترفندهای ویژه ای را به شما یاد بدهیم که از این به بعد پست های شما به راحتی وارد اکسپلور اینستاگرام شود. در آخر هم یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم که بردن پست در اکسپلور را برای شما سریع تر می کند. پس تا پایان این مطلب آموزشی همراه ما باشید.

 

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

اکسپلور اینستاگرام جایی برای تفریح و بیشتر سرگرم شدن کاربران در اینستاگرام است. در واقع در این بخش از اینستاگرام کاربران مدت زمان زیادی را در طول روز می گذرانند! حتی بسیاری از کاربران بدون چک کردن استوری ها و پست های جدید دوستان شان دوست دارند سریعا وارد اکسپلور شوند و پست های پیج هایی را که فالو نکرده اند را ببینند. اکسپلور مهمترین قسمت اینستاگرام برای درآمدزایی بیشتر کسب و کارهای اینستاگرامی محسوب می شود. چون در اکسپلور مخاطبان هدف شما به وفور وجود دارند و فقط کافی است با یک پست جذاب در معرض دید آن ها قرار بگیرید و جذب شان کنید.

 

اکسپلور اینستاگرام فرصت ویژه ای برای کسب و کارهایی است که بودجه کافی برای تبلیغات در اینستاگرام ندارند. از اکسپلور به صورت کاملا رایگان می توانند ورودی جذب کنند و فالوورهای واقعی شان را افزایش دهند. در واقع اینستاگرام به فکر کسب و کارهای کوچک هم بوده تا فرصتی برای دیده شدن به آن ها بدهد. اگر بتوانید در اکسپلور اینستاگرام دیده شوید مطمئن باشید هیچگاه نیاز به پول خرج کردن برای تبلیغات اینستاگرامی ندارید چون به صورت دائم می توانید از اکسپلور فالوورهای واقعی و وفادار جذب کنید.

 

چرا پست های ما وارد اکسپلور نمی شود؟

قبل از اینکه بریم سراغ ترفندهای ورود به اکسپلور بهتر کمی در مورد علت نرفتن پست ها با شما صحبت کنیم. یکی از عمده ترین دلایل نرفتن پست ها به اکسپلور این است که اینستاگرام موضوع پست شما را به خوبی تشخیص نداده است. یعنی نمی داند پست شما را باید به چه گروهی از مخاطبان هدف نمایش دهد! دلیل بعدی این است که پست شما به اندازه کافی جذاب نیست. در واقع بهتر است اینطور بگوییم که کاور پست شما جذاب نیست و به همین دلیل افراد کمی پست شما را دیده اند.

 

دلیل بعدی که پست های شما وارد اکسپلور نمی شود این است که تعامل اولیه مخاطبان با پست شما خیلی پایین است. در این صورت مجوز ورود به اکسپلور را دریافت نمی کند. این به این معنی است که پست شما در لحظات ابتدایی از انتشار، مورد توجه افرادی کمی در پیج تان قرار گرفته است. تعامل اولیه یعنی به محض اینکه را پست را منتشر کردید باید لایک، کامنت، سیو و شیر بالایی نیست به تعداد فالوورهای پیج تان بگیرد که این اتفاق متاسفانه نمی افتد!

 

اما دلیل بعدی نرفتن پست ها به اکسپلور این است که پیج شما محبوبیت کمی در بین کاربران تان دارد. این هم به جذاب نبودن فعالیت شما در اینستاگرام مربوط می شود. در واقع پروفایل ویزیت پیج تان برای ورود به اکسپلور پایین است. پروفایل ویزیت یعنی بازدید مستقیم فالوورهایتان از پیج شما. در حقیقت اگر محتوای جذابی داشته باشید و فالوورهای شما وفادار به شما باشند هر روز باید به پیج تان سر بزنند تا ببینند پست یا استوری جدیدی گذاشته اید یا خیر! این دقیقا مهم ترین عاملی است که اینستاگرام برای فرستادن پست ها به اکسپلور در نظر می گیرد.

 

چطور در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟

چطور در اکسپلور دیده شویم

دیدن شدن در اکسپلور اینستاگرام آرزوی همه افرادی است که در اینستاگرام فعالیت تجاری می کنند. چون با ورود به اکسپلور اینستاگرام به راحتی می توانید فالوورهای واقعی آن هم بدون هزینه جذب کنید. جذاب نیست؟ قطعا بدون هزینه کردن بتوانید به اهداف خود برسید برای هر کسی ارزشمند است. حال چطور در اکسپلور دیده شویم؟ تا اینجا با دلایل نرفتن پست ها به اکسپلور آشنا شدید. از این به بعد قصد داریم مهمترین نکات برای بردن پست ها به اکسپلور را به شما بگوییم. پس در ادامه همراه ما باشید.

 

پیج خود را برای اینستاگرام محبوب کنید

زمانی می توانید پیج خود را برای اینستاگرام محبوب کنید که فالوورهای شما عاشق پیج تان شوند. در واقع معیار اصلی اینستاگرام برای محبوبیت پیج ها وفاداری مخاطبان آن پیج هاست. اگر بتوانید مخاطبان فعلی در پیج تان را وفادار نگه دارید اینستاگرام توجه ویژه ای به شما خواهد داشت. این دقیقا مربوط به محتوا و کلا فعالیت شما در پیج تان دارد.

 

اگر بتوانید محتوای با کیفیت و جذاب تولید کنید فالوورهایتان به شما علاقه مند می شوند. برای اینکه بتوانید محتوای جذاب برای مخاطبان تان تولید کنید باید شناخت کافی از آن ها داشته باشید. برای شناخت بیشتر باید به اینساین پیج اینستاگرام تان مراجعه کنید تا علاقه مندی های آن ها را تشخیص دهید. و سپس با توجه به شرایط آن ها برایشان تولید محتوا کنید.

 

محتوای خلاقانه و ترند تولید کنید

یکی از راه های ورود سریع پست ها به اکسپلور این است که محتوای شما خلاقانه و به روز باشد. اگر نگاهی به پست های فعلی در اکسپلورتان کنید قطعا متوجه می شوید هرچی پست می بینید موضوعات به روز و ترند هستند. شما باید خلاقیت را در این مدل از محتواها ترکیب کنید تا پست تان وارد اکسپلور شود. مثلا اگر دیده باشید الان هوش مصنوعی خیلی داغ شده است. حتما دیدید که خواننده هایی را که صدای آن ها را از طریق هوش مصنوعی روی یک ویدیوی دیگر گذاشته اند. شما هم از این مدل خلاقیت ها باید استفاده کنید تا پست تان به اکسپلور برود.

 

بسته ترکیبی ورود به اکسپلور اینستاگرام

بسته ترکیبی ورود به اکسپلور اینستاگرام

خرید بسته های ترکیبی ورود به اکسپلور اینستاگرام یکی از سریع ترین راه ها برای بردن پست در اکسپلور است. سایت های زیادی هستند که این نوع خدمات را ارائه می کنند که شما می توانید از آن ها استفاده کنید. در سرویس های اکسپلور اینستاگرام به طور همزمان برای پست شما لایک، کامنت، سیو و شیر، ریچ و ایمپرشن زده می شود و این باعث می شود پست شما به سرعت وارد اکسپلور شود. اگر کمی شانس داشته باشید و محتوای جذابی هم برای پست خود انتخاب کرده باشید چند روزی در اکسپلور ماندگار می شود و فالوورهای زیادی جذب خواهید کرد. برای خرید اکسپلور اینستاگرام می توانید به سایت اینبو به آدرس https://inbo.ir/buy-instagram-explore/ مراجعه کنید. سایت اینبو بهترین سایت خدمات ورود به اکسپلور در ایران را با کیفیت بالا و قیمت پایین ارائه می کند.

 

جمع بندی

اکسپلور اینستاگرام برای کسب و کارتان معجزه می کند. اگر واقعا دوست دارید از اکسپلور ورودی بالا جذب کنید باید از همین امروز به فکر باشید. ما در این مقاله نکاتی را به شما گفتیم که اگر رعایتشان کنید قطعا بردن پست های شما به اکسپلور را آسان می کند. اما اگر زمان برای شما مهم است پیشنهاد ما استفاده از خدمات ورود تضمینی به اکسپلور اینستاگرام است. با کمترین هزینه می توانید پست های خود را وارد اکسپلور کنید و کلی فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. امیدوارم از خواندن مقاله بردن پست به اکسپلور اینستاگرام با سریع ترین روش لذت برده باشید.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.