2024/05/24
۱۴۰۳ جمعه ۴ خرداد
داستان واقعی شکست عشقی دختر 16 ساله

داستان واقعی شکست عشقی دختر 16 ساله

دختر نوجوان داستان عشقش به پسری جوان و خیانت او را بازگو کرده است.

دوات آنلاین -از همه کس و همه چیز متنفرم! دیگر نمی خواهم زنده بمانم! هیچ کس مرا دوست ندارد، به هرکسی محبت می کنم ریشه های خیانت را می بینم، اکنون هم که به پسری دل باخته بودم او هم با بی رحمی درحالی مرا رها کرد که ...

 

روزنامه خراسان نوشت، اینها بخشی از اظهارات دختر نوجوان 16 ساله ای است که در پی یک شکست عشقی و تلخکامی های زندگی، قصد داشت با خودکشی هولناک به زندگی خود پایان دهد. این دختر نوجوان که دچار تألمات روحی و روانی شده بود، چند روز قبل به بالاترین نقطه پل عابر پیاده در میدان شهید فهمیده مشهد رفت تا خود را به وسط بزرگراه پرت کند، اما طولی نکشید که با تماس تلفنی شهروندان، نیروهای کلانتری آبکوه اطراف میدان شهید فهمیده را به قرق خود درآوردند و امدادگران آتش نشانی نیز عملیات نجات را با پهن کردن چادر نجات در حالی ادامه دادند که دو تن از امدادگران هم به بالای پل رفتند و بالاخره پس از گفت وگوهای روان شناختی، او را از مرگ نجات دادند و به مرکز انتظامی هدایت کردند.

 

دوران عاشقی

این دختر نوجوان که اشک ریزان فریاد می زد چرا نگذاشتید خودم را از این زندگی فلاکت بار راحت کنم ! پس از دقایقی که در کنار مشاوران زبده کلانتری آرام گرفت، درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری آبکوه گفت: من برای هیچ کس مهم نیستم! کسی مرا دوست ندارد به گونه ای که حتی از مهربانی و محبت های من سوء استفاده می کنند. من فرزند طلاقم و در زندگی محبت های خانوادگی را تجربه نکردم! پدر و مادرم از یکدیگر جدا شدند و مادرم سرپرستی من و خواهرم را به عهده گرفت چرا که پدرم مردی خیانتکار بود، او فقط به خوشگذرانی ها و هوسرانی های خودش می اندیشید و حتی حاضر بود مرا هم قربانی همین هوسرانی ها بکند، به همین دلیل هم مادرم از او جدا شد و با کارگری به تامین هزینه ها و مخارج زندگی من و خواهر بزرگم پرداخت. تا این که بالاخره در همین شرایط خواهرم ازدواج کرد و من تنهای تنها شدم چرا که او سنگ صبورم بود و من همواره با خواهرم رازهایم را در میان می گذاشتم! و با او درددل می کردم!

 

در همین روزهای تنهایی بود که به پسر جوانی به نام «جواد» علاقه مند شدم و به او دل بستم، در واقع آن پسر همه چیز من شد و من آن قدر به او اعتماد پیدا کردم که همه مشکلات و رازهای زندگی ام را برایش بازگو می کردم ،ولی او هم ناگهان به من خیانت کرد و با دختر دیگری آشنا شد. او هم این گونه مرا در حالی تنها گذاشت که احساس کردم بازیچه ای شده ام که برای کسی اهمیت ندارم! من به امید ازدواج به او عشق می ورزیدم ،ولی از فرجام این روابط خیابانی هیچ گونه آگاهی نداشتم! باورم نمی شد کسی را که تا این اندازه دوست داشتم چنین بلایی به سرم بیاورد!

 

بیچاره مادرم در خانه های مردم شب و روز کار می کند تا من دغدغه ای نداشته باشم! او آبروداری می کند و مشکلش را به هیچ کس نمی گوید حتی از خانواده خودش کمک نمی گیرد و من هم وقتی این روزها را می دیدم دلم به حال مادرم می سوخت، این بود که تصمیم به خودکشی گرفتم چرا که همه آدم ها مانند هم هستند و هیچ کس قصد کمک به دیگری را ندارد، آن ها از این شرایط زندگی تاسف بار ما هم سوء استفاده می کنند و ...

 

پس از چند ساعت گفت وگوی روان شناختی با دختر 16 ساله، وی با هماهنگی های قضایی و پلیسی تحویل دایی اش شد، اما با صدور دستوری ویژه از سوی سرگرد جعفر عامری (رئیس کلانتری آبکوه مشهد) اقدامات مشاوره ای و بررسی های روان شناختی برای نجات این دختر از این شرایط روحی و روانی در دایره مددکاری اجتماعی ادامه یافت.

 

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.