2023/12/06
۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۵ آذر
تدوین برنامه پنج‌ساله سوم؛ اولویت شهردار آینده تهران
پروانه مافی، عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس تاکید کرد:

تدوین برنامه پنج‌ساله سوم؛ اولویت شهردار آینده تهران

شهردار جدید پایتخت باید منابع مالی، درآمدها و ریخت‌و پاش‌ها بی‌رویه سال‌های گذشته را سرو سامان دهد

دوات آنلاین-شمارش معکوس برای آغاز به کار شورای پنجم شهر شروع شده و کلید شهرداری تهران به‌زودی به فرد منتخب این شورا می‌رسد. در این میان کارشناسان شهری اولویت‌های مختلفی را برای شهردار آینده تهران مطرح می‌کنند. تدوین برنامه پنج‌ساله سوم شهرداری یکی از این اولویت‌ها است که عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس بر آن تاکید دارد.

پروانه مافی در خصوص اولویت‌های مدیریت شهری جدید پایتخت، گفت: محمدعلی نجفی به احتمال زیاد بعد از نشست رسمی شورای پنجم به عنوان شهردار تهران انتخاب خواهند شد، به دلیل موفقیت‌های وی در بخش‌های ستادی و اجرایی و ذهن برنامه‌ریز و خلاق وی، امیدواریم وضعیت شهر بهبود و اصلاح شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: شهردار جدید پایتخت باید منابع مالی، درآمدها و ریخت‌و پاش‌ها بی‌رویه سال‌های گذشته را سرو سامان دهد و بعد از آن نسبت به تدوین برنامه پنج ساله سوم شهرداری اقدام کند زیرا امسال آخرین سال اجرای برنامه پنج ساله دوم شهرداری است.

وی افزود: برنامه سوم شهرداری باید با مصوبات برنامه ششم توسعه هم‌خوانی و هماهنگی داشته باشد تا در اجرا اشکالی به وجود نیاید، علاوه بر این تحقق مدیریت یکپارچه برای مدیریت پایتخت از اولویت های مهم شهردار جدید است که باید در دستور کار قرار گیرد.

عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، به خانه ملت گفت: مجموع اقدامات مذکور در اصلاح ساختار مدیریتی پایتخت تاثیر بسیار خواهد داشت بنابراین در قالب بسته مشخص باید در اولویت کاری مدیریت شهری جدید پایتخت قرار گیرد.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.