2023/12/06
۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۵ آذر
کدام وزرای پیشنهادی بیشترین موافق و مخالف را دارند

کدام وزرای پیشنهادی بیشترین موافق و مخالف را دارند

بیشترین متقاضی سخنرانی در موافقت با وزرای پیشنهادی ۱۸۰ نفر بوده و کمترین تقاضا برای سخنرانی در موافقت با وزرای پیشنهادی بین ۱۱۰ تا ۱۲۰ تقاضا بوده است.

دوات آنلاین-نمایندگان مجلس شورای اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه) برای مخالفت و موافقت با ۱۷ وزیر پیشنهادی دولت ثبت‌نام کردند و اسامی آن‌ها به قید قرعه انتخاب شد.

یک نماینده مجلس شورای اسلامی در این رابطه گفت:‌ براساس ثبت نام نمایندگان، وزرای پیشنهادی بهداشت، خارجه، اطلاعات و ورزش بیشترین موافق و کمترین مخالف را دارند و همچنین وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، کار و ارتباطات کمترین موافق و بیشترین مخالف را دارند.

به گفته وی، بیشترین متقاضی سخنرانی در موافقت با وزرای پیشنهادی ۱۸۰ نفر بوده و کمترین تقاضا برای سخنرانی در موافقت با وزرای پیشنهادی بین ۱۱۰ تا ۱۲۰ تقاضا بوده است.

این نماینده مجلس گفت که بر اساس میزان درخواست نمایندگان برای موافقت و مخالفت با وزرا، وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، کار و ارتباطات بیش از سایر وزرای پیشنهادی در معرض خطر هستند.

منبع: ایسنا

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.