2024/06/18
۱۴۰۳ سه شنبه ۲۹ خرداد
احسان حدادی: شرایط برگزاری لیگ دوومیدانی افتضاح است

احسان حدادی: شرایط برگزاری لیگ دوومیدانی افتضاح است

فدراسیون نمی‌داند فردا چه اتفاقی می‌افتد. من چطور برای سال دیگر برنامه‌ریزی کنم. دایره مسابقه را امروز قبل از رقابت‌ها خودمان تمیز کردیم

دوات آنلاین-احسان حدادی گفت رکورد خوبی زدم می‌شد بهتر هم پرتاب کنم. از اکنون نمی‌توان برای سال دیگر برنامه‌ریزی کرد چون فدراسیون نمی‌داند فردا چه اتفاقی برایش خواهد افتاد.

احسان حدادی در حاشیه برگزاری رقابت‌های دوومیدانی باشگاه‌های کشور اظهار کرد: رکورد ۶۶.۸۹ متر رکورد خوبی بود. بدنم آماده بود و در نظر داشتم بهتر از این پرتاب کنم اما خب هنوز خسته راهیم. ان‌شاءالله در مسابقات بعدی که ممکن است در آلمان برگزار شود بهتر است رکورد ۶۵ متر پرتاب کنم.

او در ادامه گفت: آخرین باری که در این رقابت‌ها شرکت کردم عضو باشگاه پرسپولیس بودم. امسال بعد از چند دوره قرار گذاشته بودم که چندین مسابقه بدهم تا رکوردهایم بالا برود بنابراین بعد از سالیان زیادی در این رقابت‌ها شرکت کردم. امیدوارم در مرحله‌های بعدی رکوردهای بهتری به ثبت برسانم و می‌دانم که دور از دسترس نیست.

او در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر برنامه‌هایش در بازی‌های آسیایی جاکارتا و اینکه با چه مربی‌ای تمرین خواهد کرد، گفت: از اکنون که نمی‌توانم برای سال دیگر برنامه‌ریزی کنم. فدراسیون نمی‌داند فردا چه اتفاقی می‌افتد. من چطور برای سال دیگر برنامه‌ریزی کنم. دایره مسابقه را امروز قبل از رقابت‌ها خودمان تمیز کردیم. برگزاری در این سطح در هیچ‌جا وجود ندارد. تاکنون این‌گونه مسابقات را ندیده بودم. با این وجود منت هم می‌گذارند که توری نصب کرده‌ایم، توری‌ای که یک ساعت قبل از مسابقات نصب شده است. در ضمن مسابقه هم ۱۰۰ نفر جلوی پرتاب ما می‌دوند که یا باید ما صبر کنیم یا آنها برای ما صبر کنند.

حدادی در ادامه با بیان اینکه زمین پرتاب شماره یک آفتاب انقلاب هنوز درست نشده است، تصریح کرد: یک سال است که دایره زمین شماره یک را می‌خواهند درست کنند اما هنوز درست نشده و ما به همین دلیل در زمین شماره ۲ رقابت کردیم. برگزاری مسابقات افتضاح است. ما مسابقات کشتی، تکواندو، فوتبال و سایر رشته‌ها را می‌بینیم که امکانات خوبی دارند اما برای ما سه عدد دیسک وجود دارد که باید منتظر شویم که دیسک به ما برسد.

او ادامه داد: همانطور که گفتم برنامه‌های ما برای بازی‌های آسیایی جاکارتا یک روز قبل مشخص خواهد شد. یک شب قبل از برگزاری رقابت‌های جاکارتا امور مالی تازه یکی دو ساعت به پرواز بلیت را برای ما تهیه خواهد کرد. یک سال تا رقابت‌های جاکارتا زمان مانده و با این شرایط نمی‌توان برنامه‌ریزی خاصی داشت.

پرتابگر دیسک ایران خاطرنشان کرد: در اینجا باید سه تا چهار مسابقه داشته باشم. بدنم آماده است. پرتاب‌هایم معلوم است و می‌توانم پرتاب‌های خوبی داشته باشم.

او در پایان گفت: اگر بلیت پرواز به لندن برای حضور در رقابت‌های جهانی زودتر به دست ما می‌رسید و ویزا زودتر آماده می‌شد اتفاقات بهتری را در لندن شاهد بودیم. رکوردها و تمرینات من با مسابقات جهانی از زمین تا آسمان فرق می‌کرد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.