2024/07/20
۱۴۰۳ شنبه ۳۰ تير
مرد بی رحم زنش را زیر شکنجه فلج کرد

مرد بی رحم زنش را زیر شکنجه فلج کرد

ناگهان شوهرم بی دلیل عصبانی شد و درحالی که من روی زمین نشسته بودم از پشت سر دستانش را دور پیکرم حلقه زد و آن قدر به چپ و راست چرخاند که صدای شکستن استخوان هایم را شنیدم و بی حال شدم.

دوات آنلاین -او بارها دخترم را کتک زده بود اما وقتی به حالت قهر به منزل ما می آمد به دلیل مظلومیتی که داشت چیزی درباره شکنجه های شوهرش نمی گفت و همواره تلخکامی های زندگی وحشتناک خود را پنهان می کرد تا این که بالاخره این فاجعه هولناک رخ داد و پزشکان از دخترم قطع امید کردند...

 

روزنامه خراسان نوشت: اینها بخشی از اظهارات مرد 58 ساله ای است که با چشمانی به اشک نشسته از یک حادثه وحشتناک در مشهد پرده برداشت. او که از بیست و سوم شهریور گذشته زندگی آرام خود را از دست داده است در شرح ماجرا به افسر دایره قضایی کلانتری طرق مشهد گفت: آن روز شوم وقتی فهمیدم که دخترم را به یکی از بیمارستان های امدادی منتقل کرده اند، هراسان و وحشت زده به بیمارستان رفتم اما متوجه شدم که او وضعیت وخیمی دارد و پزشکان تشخیص داده اند که باید در بخش مراقبت های ویژه بستری شود. خیلی نگران بودم و نمی دانستم چه بلایی بر سر دخترم آمده است!

 

تحمل 16 سال شکنجه شوهر

وقتی از گوشه و کنار ماجرا را فهمیدم تازه دریافتم که چرا دخترم چند بار با حالت قهر از شوهرش به منزل ما آمد اما او آن قدر حجب و حیا داشت که به من در این باره چیزی نمی گفت ولی دیگر اعضای خانواده آزار و اذیت های شوهر او را بازگو می کردند با آن که دخترم سختی های زیادی را در طول 16 سال زندگی مشترک خود با شوهرش کشیده بود اما برای حفظ زندگی خودش سکوت می کرد تا این که آن حادثه شوم رخ داد.

 

دخترم با آن که به زحمت می توانست روی تخت بیمارستان سخن بگوید بلاهایی را که شوهرش در طول زندگی مشترک بر سرش آورده بود بازگو کرد و با بیان این که چند بار به علت کتک کاری های همسرش مرگ را به چشم دیده است درباره این ماجرا هم گفت: آن روز صبح مشغول صرف چای بودم که ناگهان شوهرم بی دلیل عصبانی شد و درحالی که من روی زمین نشسته بودم از پشت سر دستانش را دور پیکرم حلقه زد و آن قدر به چپ و راست چرخاند که صدای شکستن استخوان هایم را شنیدم و بی حال شدم. او مواد مخدر از نوع «بنگ» مصرف می کرد و قبل از این رفتار وحشیانه هم بارها مرا مورد ضرب و جرح قرار داده بود. حدود یک ساعت بعد از این حادثه، خودش با اورژانس 115 تماس گرفت و امدادگران وقتی اوضاع وخیم مرا دیدند که استخوان و مهره هایم آسیب دیده است بلافاصله مرا به بیمارستان امدادی انتقال دادند و ...

 

بعد از اظهارات دردناک دخترم تازه فهمیدم که او چه رنج ها و سختی هایی را تحمل کرده است برای همین از طرف دخترم شکایت کردم و او هم از شوهرش شاکی شد اما یک ماه بعد از این ماجرا، کادر درمانی تصمیم به عمل جراحی گرفتند تا شاید مهره های آسیب دیده گردن او را درمان کنند اما فایده ای نداشت و پزشکان از بهبودی او در حالی قطع امید کردند که تشخیص دادند دختر 38 ساله ام به دلیل جابه جایی مهره پنجم و ششم ستون فقرات گردنی دچار آسیب شدید نخاعی و فلجی کامل 4 اندام اصلی بدن شده است و اکنون نیز از طریق دستگاه های پزشکی تنفس می کند و فشار خون او هم از طریق دارو کنترل می شود و ...

 

وقتی فهمیدم که دیگر امیدی به بهبودی دخترم ندارم با جدیت شکایت قانونی خودم را پیگیری کردم.

 

به دنبال شکایت زن جوان و پدر 58 ساله اش، پرونده ای در دایره قضایی کلانتری طرق مشهد تشکیل شد و با توجه به ماجرای همسر آزاری تکان دهنده، تلاش گسترده نیروهای انتظامی با هدایت و نظارت مستقیم سرگرد سید امیر موسوی (رئیس کلانتری طرق) برای دستگیری همسر آزار 43 ساله در حالی آغاز شد که قاضی حسن علیزاده (بازپرس شعبه 411 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد) دستورات قاطعی را برای جلب این متهم سنگدل صادر کرده بود. این مرد بی رحم پس از انجام بازجویی های تخصصی و با  دستور قضایی روانه زندان شد تا این تحقیقات پلیس و اقدامات درمانی درباره این حادثه وحشتناک تکمیل شود.

ماجرای واقعی براساس یک پرونده قضایی

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.