2023/01/28
۱۴۰۱ شنبه ۸ بهمن
معرفی کفی خودروبر و یدک کش های کرج

معرفی کفی خودروبر و یدک کش های کرج

حمل کردن اتومبیل در شرایطی این چنینی با استفاده کردن از تجهیزات پیشرفته و متفاوتی صورت گرفته می شود که ایجاد کردن خسارت را به کم ترین مقدار ممکن می رساند.

دوات آنلاین -حمل کردن اتومبیل در شرایطی این چنینی با استفاده کردن از تجهیزات پیشرفته و متفاوتی صورت گرفته می شود که ایجاد کردن خسارت را به کم ترین مقدار ممکن می رساند.

 

کفی خودروبر به چه عنوان هایی کاربرد دارد ؟

همان گونه که می دانید با توجه داشتن به نیاز افراد جامعه به اتومبیل های متفاوت در جا های مختلف ، تولید های آن هم زیاد می شود و برای همین علت می باشد که امداد خودرو در تمامی نقاط کشور ایجاد شده است ، تا در موقعیت های ضروری برای کمک رساندن به رانندگان اتومبیل های نیازمند کمک بیاید . یکی دیگر از مهم ترین و اصلی ترین امکاناتی که در دسترس مشتریان قرار گرفته می شود استفاده کردن از کفی خودرو بر می باشد . حمل کردن اتومبیل در شرایطی این چنینی با استفاده کردن از تجهیزات پیشرفته و متفاوتی صورت گرفته می شود که ایجاد کردن خسارت را به کم ترین مقدار ممکن می رساند و اتومبیل مورد نظر را به نزدیک ترین امداد خودرو انتقال می دهد .

 

با توجه به اینکه اتومبیل به صورت کامل بر روی خودرو بر سوار می شود ، باید گفت که احتمال بروز دادن آسیب های زیاد برای اتومبیل نزدیک به صفر می باشد و از طرفی دیگر کاربران قادر هستند با خیال راحت و آسوده و بسیار مطمئن اتومبیل خود را با استفاده از راه های ارتباطی متفاوت به یکی از امداد خودروهای نزدیک به محل انتقال دهند . در این مقاله هدف این است تا در مورد انواع مختلف خودرو بر ها ، عملکرد های وجود داشته در کفی یدک کش کرج و همینطور مزایا های این وسیله حمل و نقل خودرو را مورد بررسی قرار دهیم .

 

انواع مختلف یدک کش کرج

همانگونه که در بالا هم اشاره شد ، یدک کش کرج ، منتقل کردن انواع مختلف اتومبیل ها به محل مورد نظر را عهده دار هستند و صورت گرفتن این امر باید با توجه داشتن به ابعاد متفاوت اتومبیل های وجود داشته در بازار تهیه و تامین شوند . چرا که حمل و نقل اتومبیل در این شرایط راحت تر می شود ، کفی یدک کش کرج به علت اینکه با در نظر گرفتن نوع و ابعاد اتومبیل مورد نظر به کمک می آیند .

 

از انواع مختلف کفی های خودرو بر ها می توان موارد ذیل را نام برد

 • کفی خودرو بر تکی یا کامیونت
 • خودرو بر تریلر

البته در نظر داشته باشید که در ادامه هر یک از این موارد ذکر شده را بر به طور مفصل توضیح خواهیم داد .

 

کفی خودرو بر کامیونت یا تکی

در صورتی که اتومبیل شما داخل شهر دچار نقص فنی و یا آسیب شده باشد ، به هیچ عنوان نگران نباشید چرا که کفی های خودرو بر تکی و یا کامیونت در جهت حمل اتومبیل های نیازمند کمک در درون شهر و مسافت های کم آماده خدمات رسانی هستند . از این طرف در بسیاری از موارد موجود جابجا کردن اتومبیل های متفاوت با این کفی خودرو بر را مشاهده می توانیم مشاده کنیم . این کفی ها اکثرا به یک وینچ مجهز هستند که از آن برای حمل و نقل اتومبیل های نیازمند کمک استفاده می شوند .

کفی خودروبر کرج

طریقه ی عملکرد تریلرهای یدک کش کرج

تریلرهایی که حمل و نقل اتومبیل را عهده دار هستند اکثرا برای مسافت ها و راه هایی طولانی می باشد ، پس می توان گفت در موارد بین شهری از آن ها استفاده می شود . تریلرهای وجود داشته در بازار 2 نوع هستند و می توان به صورت زیر تقسیم بندی کرد :

 • تریلرهایی که قابلیت حمل 6 اتومبیل را دارند .
 • تریلرهایی که قابلیت حمل 8 اتومبیل را دارند .

 

کاربرد کفی خودروبر کرج

از مهم ترین و اصلی ترین کاربرد های خودرو بر ها می توان موارد زیر را نام برد :

 • حمل اتومبیل هایی که هنوز پلاک نخورده یا صفر هستند .
 • تحویل دادن سالم اتومبیل در درب منزل .
 • جابجا کردن اتومبیل هایی که دچار آسیب شده اند و یا فرسوده هستند .
 • حمل و نقل اتومبیل های قدیمی و کلاسیک .
 • حمل و نقل اتومبیل های تصادفی .
 • حمل و نقل اتومبیل هایی که مخصوص کشاورزی می باشند .
 • حمل و نقل اتومبیل هایی که ترددهای بین شهری و جاده ای برای آنها میسر نیست .

 

حمل و نقل اتومبیل های پلاک نخورده یا صفر به وسیله حمل خودرو کرج

همانگونه که می دانید ، اتومبیل هایی که هنوز پلاک ثبت شده ندارند تا وقتی که پلاک روی اتومبیل نخورده باشد ، تردد بین شهری و یا درون شهری برای آنها میسر نخواهد بود . از طرفی دیگر در این شرایط استفاده کردن از یدک کش کرج منعیتی وجود نداشته و منتقل کردن اتومبیل با استاندارد های وجود داشته را عهده دار خواهند داشت .

 

تحویل دادن سالم اتومبیل درب منزل به وسیله کفی یدک کش کرج

در صورتی که شما مایل هستید اتومبیل خود را درب منزل تحویل بگیرند ، استفاده کردن از یک یدک کش کرج برای شما بهتیرن گزینه است .

 

جابجا کردن اتومبیل های آسیب دیده و یا فرسوده به وسیله کفی یدک کش کرج

به هنگامی که اتومبیل آسیب دیده شما درگیر نقص فنی شده است و شما نمی توانید آن را روشن کنید در این صورت تنها راهی که برای شما باقی می ماند استفاده کردن از خدمات وجود داشته در یدک کش کرج ها هستند . پس می توان گفت تنها راه ایمن و ممکن استفاده از خودرو بر برای منتقل کردن است . به عبارتی دیگر بعضی از اتومبیل ها به اندازه ای فرسوده می باشند که تنها راه منتقل کردن آن ها به یک موقعیت مناسب و یک تعمیرگاه مطمعن استفاده کردن از کفی های یدک کش کرج است.

 

حمل و نقل اتومبیل های کلاسیک و قدیمی

حمل اتومبیل هایی که کلاسیک و قدیمی می باشند هم قطعا با حساسیت بسیاری انجام گرفته می شود و از جهتی دیگر این اتومبیل ها اکثرا مجوز تردد درون شهری و برون شهری را نداشته و اکثرا از جنبه نمایشگاهی برخوردار هستند . به عبارتی دیگر برای جلوگیری کردن از خسارت هایی که ممکن است رخ دهد ، بهتر می باشد که از کفی های خودرو بر استفاده کنید .

 

حمل و نقل ادوات و تجهیزاتی که در کشاورزی نیاز است به وسیله کفی یدک کش کرج

در بیشتر موارد پیش آمده به علت بزرگ بودن ادوات کشاورزی و همینطور امکان نداشتن تردد این وسیله ها ، جابجایی در راه رفت و آمد اتومبیل ها میسر نبوده و از طرفی دیگر بهتر می باشد که کفی خودرو بر را مورد استفاده قرار دهیم . حمل و نقل ماشین آلات صنعتی هم از موارد دیگر و مهم و اصلی می باشد .

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.