2024/06/25
۱۴۰۳ سه شنبه ۵ تير
اعتراف هولناک زن جنایتکار به قتل دختر، پسر و شوهرش

اعتراف هولناک زن جنایتکار به قتل دختر، پسر و شوهرش

این زن سال ها پسر و شوهرش را با سم کشته بود و اکنون به قتل دخترش با همین روش اعتراف کرده است.

دوات آنلاین -زنی که با همدستی پسر جوانی دخترش را به قتل رسانده است اعتراف کرد که پیش از این نیز با همین ترفند شوهر و پسرش را مسموم کرده و به قتل رسانده بود.

 

همشهری نوشت، رسیدگی به این پرونده از روز 5خردادماه امسال با فوت دختری جوان در یکی از محله‌های شیراز آغاز شد. هرچند در نگاه اول به‌نظر می‌رسید که دختر جوان فوت شده اما پزشکی قانونی در همان معاینه اولیه اعلام کرد که مرگ او به‌دلیل مسمومیت بوده و ماجرا مشکوک است. در این شرایط بود که با انجام نمونه‌برداری و انجام آزمایش‌های تخصصی تلاش‌ها برای روشن شدن علت مرگ این دختر آغاز شد.

 

قتل دختر جوان با سم

شواهد به‌دست آمده حاکی از آن بود که دختر جوان با سمی مهلک جانش را از دست داده است. با این حال   به درستی معلوم نبود که چه‌کسی در پشت پرده این توطئه مرگبار قرار دارد. در شرایطی که تحقیقات در این‌باره ادامه داشت، مأموران به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد  پدر و پسر این خانواده نیز به‌ترتیب در خرداد 99و تیرماه 1400به طرز مشکوکی جان‌شان را از دست داده‌اند، ولی هیچ وقت به درستی علت مرگ آنها مشخص نشده و هیچ‌کس نیز ماجرا را دنبال نکرده است.

 

به این ترتیب انگشت اتهام به‌سوی تنها بازمانده این خانواده 4نفری نشانه رفت. در 3تابستان   اخیر 3عضو این خانواده به‌دلیل مسمومیت جان‌شان را از دست داده بودند و مادر خانواده واکنش سردی نسبت به این حوادث داشت. از سویی بررسی روابط خصوصی این زن نشان می‌داد که او با یکی از دوستان پسرش که 43سال دارد در ارتباط است. در چنین وضعیتی بود که مأموران این زن را به ظن دست داشتن در قتل 3عضو خانواده‌اش تحت نظر گرفتند و پس از چند روز او را دستگیر کردند.

 

اعتراف به 2 جنایت دیگر

این زن وقتی تحت بازجویی قرار گرفت علاوه بر اعتراف به قتل دختر 37ساله‌اش به قتل شوهر و پسر 29ساله‌اش در سال‌های قبل اعتراف کرد و اینکه هر 3نفر آنها را با خوراندن سم به قتل رسانده و در این کار پسر جوانی که دوست پسرش بوده نیز همدست او‌ست. وی گفت که هر 3نفر را با خوراندن شربتی که در آن سم ریخته بود به قتل رسانده است.

 

اعترافات این زن نشان می‌داد که این پسر جوان در کرج به سر می‌برد و در این شرایط گروهی از مأموران راهی این شهر شده و دومین متهم را نیز دستگیر کردند. با وجود دستگیری هر دو متهم و اعتراف آنها به ارتکاب 3جنایت اما هنوز انگیزه آنها مشخص نبود. به همین دلیل بازجویی‌های تخصصی از آنان ادامه یافت تا اینکه دستگیرشدگان اعتراف کردند که با انگیزه تصاحب اموال پدر خانواده دست به این کار زده‌اند. بررسی‌های تکمیلی حاکی از آن بود که پدر این خانواده تاجر و از وضعیت اقتصادی خیلی خوبی برخوردار بوده است. براساس این گزارش هم‌اکنون متهمان در بازداشت به‌سر می‌برند و تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.