2024/07/20
۱۴۰۳ شنبه ۳۰ تير
ماجرای حمله اراذل به بانوی بازیگر چه بود

ماجرای حمله اراذل به بانوی بازیگر چه بود

بازیگر باسابقه تلویزیون و سینما می گوید یک بار به خاطر سلفی گرفتن از هواپیما جا ماند.

دوات آنلاین -گیتی معینی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون است که به ویژه حضورش در مجموعه های طنز خاطرات خوشی را برای ما رقم زده است. او از دردسرهای شهرت صحبت کرده است.

 

سلفی دردسرساز با بانوی بازیگر

گیتی معینی در گفت و گو با مهر با اشاره به علاقه مردم به گرفتن عکس سلفی با خود، گفت: من یک بار به واسطه همین عکس گرفتن‌ها از پروازم در فرودگاه جا ماندم و خدا به بچه‌های حراست فرودگاه خیر بدهد که برای پرواز بعدی جایی را به من دادند. مردم واقعاً لطف دارند اما بعضی اوقات ابراز این لطف مایه دردسر هم می‌شود! مردم در عین اینکه لطف دارند باید کمی هم رعایت احوال ما را بکنند.

 

وی افزود: تمام افرادی که بازیگر می‌شوند، قطعاً علاقه دارند که دیده شوند اما برخی مواقع آنقدر کلافه می‌شویم که از این میزان دیده شدن، پشیمان می‌شویم! مردم هم در عین لطفی که دارند باید گاهی ما را درک کنند. ما هم بالاخره آدم فضایی که نیستیم، ما هم مریض می‌شویم و ما هم گاهی مشکلاتی داریم. واقعیت این است که مردم ما بسیار خوب، باعاطفه و قدرشناس هستند.

گیتی معینی تعریف می کند اراذل به او هنگام بازی در فیلم ابلق حمله کردند

علاقه به ایران

معینی در بخش دیگری از گفت و گویش توضیح داده: خواهر و برادرهای من خارج از کشور هستند و بارها به من هم گفته‌اند که بیا پیش ما، اما من با عرق میهن‌پرستانه ایران را دوست دارم و نمی‌توانم جای دیگری بروم. حتی اگر شرایط هم در جای دیگر بهتر باشد، من روحیه و ثباتی که در کشورم دارم را در جای دیگر نمی‌توانم داشته باشم.

 

وی افزود: من وطنم را دوست دارم و حتی برای مسافرت کوتاه یک ماهه هم نمی‌توانم به خارج بروم اما اینجا هیچ مسئولی قدر ما را نمی‌داند؛ تنها مردم هستند که قدر ما را می‌دانند. مواجهه مردم با ما همواره به همراه با عزت و لطف بوده است. حتی در یک صف اداری و یا خرید دارو مردم نسبت به ما ابراز لطف می‌کنند.

 

حمله اراذل به گیتی معینی

گیتی معینی که در حین بازی در فیلم ابلق به واسطه حمله برخی اراذل دچار آسیب‌دیدگی شده بود، درباره این اتفاق هم توضیح داد: آن‌ها درواقع محل زندگی‌شان همان جا بود و از آنجایی که حضور ما کارهای مربوط به موادفروشی آن‌ها را مختل کرده بود، می‌خواستند زودتر ما را از منطقه بیرون کنند. یک روز آمدند تا دوربین را بشکنند که زدند پای من را شکستند! با این همه زحمتی که برای آن فیلم کشیدم، حقم واقعاً سیمرغ بود اما سیمرغم فروخته شد!

12jav.net

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.