2024/03/04
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۴ اسفند
مرگ مرموز دختر جوان در خانه نامزدش

مرگ مرموز دختر جوان در خانه نامزدش

تحقیقات پلیس نشان داد، دختر جوان مهمان خانه نامزدش بوده و نیمه‌های شب به دلایل نامعلومی حالش بد شده و ساعتی بعد هم به کام مرگ رفته است.

دوات آنلاین -تحقیقات پلیس پایتخت درباره مرگ دختری که به طرز مشکوکی در خانه نامزدش به کام مرگ رفته، جریان دارد.

 

روزنامه جوان نوشت، ساعت چهار بامداد روز سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت، قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۱۲ ابوسعید از مرگ مشکوک دختر جوانی باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در آپارتمان مسکونی در نزدیکی خیابان محبوب مجاز در جنوب تهران با جسد دختر ۳۳ ساله‌ای به نام ثریا روبه‌رو شدند که معاینات اولیه تیم پزشکی حکایت از آن داشت بر اثر مسمومیت دارویی به کام مرگ رفته است.

 

بررسی‌های مأموران پلیس نشان داد، دختر جوان مهمان خانه نامزدش بوده و نیمه‌های شب به دلایل نامعلومی حالش بد شده و ساعتی بعد هم به کام مرگ رفته است.

 

بازداشت نامزد

مأموران در نخستین گام از احسان ۳۶ ساله نامزد دختر فوت شده تحقیق کردند و وی هم مدعی شد ثریا قرص مصرف کرده و به زندگی‌اش پایان داده است، اما از آنجایی که مرگ دختر جوان مشکوک به نظر می‌رسید و احتمال داشت مرگ وی خودکشی نباشد، پسر جوان به دستور بازپرس جنایی بازداشت شد و در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت.

 

صبح دیروز متهم در دادسرای امور جنایی تهران در بازجویی‌ها دوباره همان ادعای قبلی را تکرار کرد و گفت نامزدش با مصرف قرص خودکشی کرده است. وی در ادعایی عنوان کرد: «من مهندسی الکترونیک دارم و چند سالی است از پدر و مادرم جدا زندگی می‌کنم. حدود هشت ماه قبل در یک میهمانی با ثریا آشنا شدم و از آن روز به بعد با هم ارتباط داشتیم. ثریا شهرستانی بود و فوق‌لیسانس روانشناسی داشت و در تهران هم تحصیل کرده بود و به تنهایی زندگی می‌کرد. زمان زیادی طول نکشید که ما به هم علاقه پیدا کردیم و قرار ازدواج گذاشتیم. پس از آن به خواستگاری‌اش رفتم و نامزد شدیم و قرار بود به زودی مراسم عروسی‌مان را برگزار کنیم.»

 

وی ادامه داد: «شغل من تعمیرات سیستم الکترونیکی کارخانه‌هاست و به‌خاطر شغلم به شهرستان‌ها رفت و آمد دارم. چند روز قبل مدیرعامل کارخانه ریسندگی در یکی از شهر‌های شمالی از من برای تعمیر کارخانه‌اش دعوت کرد و من نیز برای تعمیر کارخانه، راهی شمال شدم. نامزدم وقتی فهمید مدیرعامل کارخانه برای اقامت چند روزه‌ام ویلایی در اختیار من قرار داده است همراه من شد. چند روزی کارم طول کشید تا اینکه ساعت ۱۲ شب قبل دو نفری از شمال راهی تهران شدیم. در میانه راه در رستوران بین‌راهی شام خوردیم و به خاطر ترافیک ساعت شش صبح به خانه‌ام رسیدیم.»

 

مشاجره لفظی

وی درباره شب حادثه گفت: «غذای بین‌راهی هر دوی ما را مسموم کرد، به‌طوری‌که من دل‌درد شدید گرفتم و بیمار شدم. هر دو خوابیدیم تا ساعت چهار عصر و وقتی بیدار شدم ثریا به من اعتراض کرد که چرا سرویس بهداشتی کثیف شده است و همین موضوع باعث مشاجره لفظی ما شد. او می‌خواست از خانه بیرون برود، اما به او اجازه ندادم تا اینکه ساعت ۱۲ شب متوجه شدم او در حال جمع کردن وسایلش است و می‌خواهد از خانه بیرون برود. به او گفتم تا زمانی که حالم خوب نشود اجازه نمی‌دهم از خانه بیرون برود. او تهدید کرد اگر اجازه ندهم خودکشی می‌کند، اما من حرف‌هایش را باور نکردم و دوباره خوابیدم و ساعت چهار صبح متوجه شدم حالش بد شده است و به سختی نفس می‌کشد. از همسایه‌ها درخواست کمک کردم و با اورژانس هم تماس گرفتم، اما وقتی پزشک اورژانس به خانه‌ام آمد و نامزدم را معاینه کرد او فوت کرده بود.»

وی در پایان گفت: «من در مرگ او دخالتی نداشتم و نمی‌دانم به چه دلیل او با خوردن قرص به زندگی‌اش پایان داده است.»

 

همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ متهم برای تحقیقات بیشتر و روشن شدن زوایایی پنهان حادثه در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.