2022/06/30
۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
ماجرای سومین ازدواج پیرمرد ۱۰۳ ساله

ماجرای سومین ازدواج پیرمرد ۱۰۳ ساله

این مرد بعد از قهر همسرش برای سومین بار ازدواج کرد.

دوات آنلاین -سومین ازدواج مرد ۱۰۳ ساله عراقی بازتاب خاصی در فضای مجازی عراق پیدا کرده است.

 

به گزارش همشهری آنلاین، مرد ۱۰۳ عراقی که ساکن استان دیوانیه در جنوب این کشور است برای سومین بار تجدید فراش کرده است. این مرد که در بخش سومر واقع در ۱۸۰ کیلومتری جنوب بغداد زندگی می‌کند بعد از قهر کردن زن دومش از فرزندانش خواست تا زنی را برای همسری‌اش پیدا کنند و این وصلت نیز در میان جشن و پایکوبی فرزندان و نوادگانش برگزار شد.

 

عبدالسلام پسر این مرد می‌گوید: پدرم متولد ۱۹۱۹ است و همسر اولش در سال ۱۹۹۹ فوت کرد، بعد از آن با همسر دومش ازدواج کرد و از آن هم صاحب فرزند شد اما اواخر سال گذشته میلادی (چند ماه پیش) همسر دوم او قهر کرد و به خانه مادرش رفت و تمام تلاش‌هایمان برای بازگردانش شکست خورد، از این رو او از ما خواست تا همسری برای او برگزینیم و ما هم یک خانم متولد ۱۹۸۵ (۳۶ ساله و ۶۵ سال کوچک‌تر از او) برایش انتخاب کردیم و مراسم عقد و عروسی با حضور ۹ فرزندش که در قید حیات هستند و اکثر نوه‌ها، نبیره‌ها و ندیده‌هایش برگزار شد.

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.