2024/06/24
۱۴۰۳ دوشنبه ۴ تير
قتل همسر و دختر به دست پدر خانواده

قتل همسر و دختر به دست پدر خانواده

قاتل پس از وقوع این قتل‌ها با سنگ فرز خود را زخمی کرد و در تلاش بود دست و پای خود را نیز با سنگ فرز ببرد اما موفق نشده بود.

دوات آنلاین -مردی که ظاهرا دچار مشکلات روحی و روانی است در جنایتی هولناک همسر و دخترش را کشت و تصمیم داشت به زندگی خودش نیز پایان بدهد اما زنده ماند.

 

به گزارش تسنیم بامداد امروز (30 فروردین)، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 خبر مرگ مشکوک مادر و دختری در یکی از شهرک‌های مسکونی لویزان به کلانتری 164 قائم اعلام شد که به‌سرعت تیمی از مأموران کلانتری در محل حاضر و با پیکر بی‌جان زنی 47ساله و دختری 15ساله مواجه شدند.

 

قاتل که در صحنه جنایت حضور داشت و با توجه به خودزنی‌های صورت‌گرفته حال مساعدی نداشت، اعلام کرد که همسر و دخترش را به قتل رسانده است، بررسی‌های اولیه نشان داد که قاتل پس از قتل همسر و دختر خود، با خواهرش تماس گرفته و موضوع را اطلاع داده بود سپس خواهر مقتول در محل حاضر شده و وی نیز اورژانس و پلیس را خبردار کرده بود.

 

بررسی‌های اولیه نشان داد که متهم قتل این پرونده که 57 سال سن دارد، ظاهراً دارای مشکلات روحی و روانی و دارای یک فرزند پسر حدوداً 6ساله نیز است اما وی را به قتل نرسانده است.

 

قاتل پس از وقوع این قتل‌ها با سنگ فرز خود را زخمی کرد و در تلاش بود دست و پای خود را نیز با سنگ فرز ببرد اما موفق نشده بود.

 

تحقیقات اولیه نشان داد که ظاهراً با توجه به وجود نخ شیرینی در صحنه جرم و آثار خفگی روی جسد مقتولان احتمالاً آن‌ها توسط قاتل خفه شده‌اند، همچنین احتمالاً حدود 48 ساعت از وقوع این قتل‌ها می‌گذرد، در نهایت اجساد مقتولان برای بررسی بیشتر درباره نحوه وقوع قتل به پزشکی قانونی مننقل شد و تحقیقات بیشتر درباره این پرونده ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.