2023/02/05
۱۴۰۱ يکشنبه ۱۶ بهمن
انگیزه ربودن همسر مرد طلافروش چه بود

انگیزه ربودن همسر مرد طلافروش چه بود

4 مرد که زن جوان را ربوده بودند توسط کارآگاهان شناسایی و دستگیر شدند.

دوات آنلاین -آدم‌ربایان همسر مرد طلافروش را ربودند تا دست به اخاذی بزنند، اما پس از 3 روز ناچار شدند گروگان خود را رها کنند.

 

همشهری نوشت، در آخرین روزهای سال گذشته زنی جوان وقتی برای خرید شب عید از خانه خارج شده بود، توسط 4سرنشین یک خودرو ربوده شد. آدم‌ربایان پس از ربودن زن جوان با شوهر او که طلافروش است تماس گرفتند و برای آزادی گروگان درخواست پول کردند. آنها تهدید کردند که اگر پای پلیس به ماجرا کشیده شود جان زن جوان را می‌گیرند. اما مرد طلافروش راهی اداره پلیس پایتخت شد و پلیس را در جریان قرار داد.

 

رهایی زن جوان

تحقیقات کارآگاهان پلیس برای آزادی گروگان و بازداشت آدم ربایان شروع شد تا اینکه پس از گذشت 3روز یعنی دوم فروردین ماه امسال آدم‌‌ربایان، گروگانشان را با دست و پای بسته در یکی از محله‌های تهران رها کردند. زن جوان پس از رهایی به ماموران گفت: روز حادثه به عنوان مسافر سوار خودرویی شدم اما سرنشینان آن مرا ربودند.  آنها مرا به داخل خانه‌ای در جنوب تهران انتقال دادند و 3روز مرا در اتاقی زندانی کردند. آنها قصد اخاذی از همسرم را داشتند اما بعد متوجه شدند که او پلیس را خبر کرده و به همین دلیل ناچار شدند رهایم کنند و نقشه‌شان نافرجام باقی ماند.

 

با انجام تحقیقات 4آدم ربا چند روز قبل بازداشت شدند و انگیزه خود را از آدم ربایی اخاذی اعلام کردند. آنها با دستور بازپرس جنایی تهران برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته‌اند.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.