2022/05/21
۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت
دیباچه
همسرکشی به خاطر کرایه خانه

همسرکشی به خاطر کرایه خانه

مرد 86 ساله در بازجویی ها اعتراف کرد زنش را با چاقو به قتل رسانده است.

دوات آنلاین -مرد سالخورده که به اتهام قتل همسرش بازداشت شده مدعی است مقتول پولی که بابت اجاره آپارتمانش می گرفته را به او نمی داده است.

 

روزنامه جوان نوشت، ساعت ۵ صبح روز سه شنبه ۲۴ اسفند قاضی محمد حسین زارعی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه از قتل زن سالخورده ای در خانه اش باخبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم آگاهی راهی محل شد.

 

تیم جنایی در محل حادثه داخل اتاق خواب آپارتمان مسکونی با جسد زن ۷۵ساله ای به نام خاتون رو به رو شدند که با ضربه چاقو به قفسه سینه اش به قتل رسیده بود.

 

جزییات قتل

نخستین بررسی ها نشان داد، قاتل شوهر ۸۶ساله مقتول است که در درگیری همسرش را به قتل رسانده است.

 

 پسر مقتول که موضوع را به ماموران پلیس خبر داده بود، گفت: در این ساختمان پدر و مادرم در طبقه پایین زندگی می کنند، من نیز در طبقه بالا زندگی می کنم. ساعتی قبل صدای درگیری پدر و مادرم را شنیدم. آنها با هم مشاجره لفظی می کردند اما دقایقی بعد آنها آرام شدند و احتمال دادم که درگیری شان تمام شده است. پس از اینکه کارم را انجام دادم به طبقه پایین رفتم تا از احوال آنها باخبر شوم. در خانه را زدم که دقایقی بعد پدرم در حالی که آشفته و دستش خونی بود در را روی من باز کرد نگرانی در چهره اش موج می زد به طوری که من هم نگران شدم از پدرم سؤال کردم مادر کجاست حالش چطور است، اما او جواب نداد. نگرانی من هم بیشتر شد و به داخل خانه رفتم و مادرم را صدا زدم، هر چقدر صدا زدم صدایی از مادرم نشنیدم و در اتاق خواب با جسد خونینش روبه رو شدم. تازه متوجه شدم صدای در گیری آنها به خاطر مرگ مادرم خاموش شده است.

 

مأموران پلیس در ادامه قاتل را که در محل حضور داشت بازداشت کردند و مورد بازجویی قرار دادند. وی با اعتراف به قتل همسرش در توضیح ماجرا گفت: همسرم آپارتمان مسکونی دارد که به اجاره داده بود. او تمام اجاره را به حساب خودش واریز می کرد و هیچ مبلغی از آن را به من نمی داد. بارها به او گفته بودم که کمی از اجاره خانه را برای زندگی مان هزینه کند، اما او قبول نمی کرد.

 

لحظه حادثه در باره همین موضوع با هم مشاجره لفظی کردیم از او خواستم کمی اجاره را به من بدهد، اما باز هم جوابش منفی بود. دقایقی بعد از مشاجره او به اتاق خواب رفت و من هم در حالی که به شدت عصبانی بودم چاقوی آشپزخانه را برداشتم و به سراغش رفتم و با آن ضربه هایی به قفسه سینه اش زدم.

 

من قصد قتل همسرم را نداشتم اما وقتی به خود آمدم دیدم دستم به خون آلوده شده است. ساعتی کنار جسد همسرم گریه کردم تا اینکه زنگ خانه به صدا در آمد و پسرم وارد خانه شد.

 

همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی متهم به دستور بازپرس ویژه قتل برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.