2022/05/25
۱۴۰۱ چهارشنبه ۴ خرداد
ارواح زنم را کشتند، من بی گناهم

ارواح زنم را کشتند، من بی گناهم

مرد متهم به قتل بعد از دستگیری اتهام کشتن همسرش را انکار و ادعایی عجیب را مطرح کرد.

دوات آنلاین -مرد میانسالی که متهم است همسرش را با اصابت ضربه تبلت به سرش به قتل رسانده، مدعی است ارواح مرتکب جنایت شده‌اند. ادعای متهم در حالی مطرح می‌شود که پسرش شاهد حادثه بوده است.

 

به نوشته جوان، ساعت ۲۳:۳۰ شامگاه یکشنبه ۲۲‌اسفند قاضی محمد وهابی، بازپرس ویژه قتل تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری حکیمیه از مرگ مشکوک زن جوانی در خانه‌اش با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در محل حادثه که طبقه اول ساختمان مسکونی بود با جسد زن جوانی روبه‌روشدند که به طرز مرموزی به کام مرگ رفته‌ بود.

 

شوهر زن فوت شده گفت: در زمان حادثه من خانه نبودم وقتی به خانه آمدم دیدم همسرم روی زمین افتاده و صورتش کبود شده‌است. به سرعت با اورژانس تماس گرفتم و از آن‌ها درخواست کمک کردم. پزشک و اورژانس پس از اینکه به خانه‌مان آمد و همسرم را معاینه کرد و اعلام کرد که همسرم فوت کرده است.

 

نخستین بررسی‌ها نشان داد زن فوت شده صاحب دو پسر پنج ‌ساله و ۱۷‌ساله است که از مدتی قبل با شوهرش اختلاف داشته و گاهی هم درگیر می‌شدند.

 

از سوی دیگر در تحقیقات میدانی مشخص شد همسایه‌ها همیشه صدای درگیری زن فوت شده و شوهرش را می‌شنیدند و شب حادثه هم صدای فریاد‌های آن‌ها را شنیده‌اند.

 

حرف‌های پسر خانواده

از آنجایی که مرگ زن جوان مشکوک به نظر می‌رسید، مأموران پلیس در ادامه از فرزندان وی تحقیق کردند. پسر پنج‌ساله در شوک بود و توان حرف زدن نداشت، اما برادر ۱۷‌ساله وی درباره حادثه گفت: من حمام بودم که صدای درگیری و مشاجره لفظی پدر و مادرم را شنیدم وقتی از حمام بیرون آمدم آن‌ها هنوز با هم جر و بحث می‌کردند که ناگهان درگیری آن‌ها بالا گرفت و پدرم به شدت عصبانی شد و با تبلت ضربه محکمی به سر مادرم زد. مادرم بلافاصله روی زمین افتاد و صورتش کبود شد که پدرم ترسید و با اورژانس تماس گرفت و درخواست کمک کرد، اما پزشک اورژانس پس از معاینه اعلام کرد که مادرم فوت کرده است.

 

بازداشت شوهر

با به دست آوردن این اطلاعات مأموران پلیس از شوهر زن جوان دوباره تحقیق کردند. متهم با ا نکار جرم خود در ادعایی جدید گفت: چند سال قبل با خواهرم اختلاف پیدا کردم و آن‌ها هم همسر و فرزندانم را اذیت و آزار می‌کردند. از طرفی هم همسرم عصبی بود و همیشه استرس داشت تا اینکه از طریق زن دیگری با یک رمال آشنا شد. زنی که رمال را معرفی کرده بود به همسرم گفته بود رمال می‌تواند مشکل اعصاب و روان او را درمان کند و همسرم بارمال رفت و آمد داشت. چند وقتی بود همسرم می‌گفت در خانه ارواح می‌بیند که او را اذیت می‌کنند و رمال گفته بود که آن ارواح مادر و خواهر من هستند که او را اذیت می‌کنند. به همسرم گفته بود که خواهر و مادرم او را جادو کرده‌اند و این دو روح از طرف آن‌ها برای آزار و اذیت او مأمور شده‌اند.

 

وی در پایان گفت: پسرم دروغ می‌گوید که من با تبلت به سر همسرم زدم و باعث مرگ شدم، چون زمان حادثه من در خانه نبودم و وقتی آمدم دیدم همسرم در حالی که صورتش کبود است، روی زمین افتاده است و من بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم، اما همسرم فوت کرد. من احتمال می‌دهم که ارواح همسرم را به قتل رسانده‌اند.

 

همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه متهم برای تحقیقات فنی در اختیار کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی قرار گرفت.

 

همچنین بازپرس جسد را برای انجام آزمایشات لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاد و به مأموران پلیس دستور داد از همسایه‌ها و افراد مطلع درباره این حادثه تحقیق کنند.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.