2022/01/29
۱۴۰۰ شنبه ۹ بهمن
دیباچه
ابهام در ساخت  فصل پنجم سریال بچه مهندس

ابهام در ساخت فصل پنجم سریال بچه مهندس

ساخت سریال بچه مهندس 5 بار دیگر در تعلیق قرار گرفته و فعلا مشخص نیست تکلیف این مجموعه چه می شود.

دوات آنلاین -در حالی که خیلی ها منتظر فصل پنجم سریال بچه مهندس هستند نویسنده این مجموعه گفته فعلا کارها متوقف شده است. این در حالی است که مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو پیش از این از قطعی شدن ساخت این فصل خبر داده بود.

 

طرح بچه مهندس 5 آماده است

حسن وارسته، نویسنده سریال بچه مهندس درباره ساخت فصل جدید این سریال با بیان اینکه پیشتر طرح آن را به تلویزیون ارائه کرده است، به ایسنا گفت: در حال حاضر طرح «بچه مهندس» و برخی دیگر از طرح های همکارانمان متوقف شده است تا نظرات نهایی از طریق آقای جبلی و شورای مورد اعتمادش داده شود.

 

وارسته درباره طرح فصل جدید این سریال و طرح هایی که این روزها پس از حضور ریاست جدید سازمان با بررسی بیشتری مورد تصویب و تایید قرار می گیرند، توضیح داد: پیش از این سه طرح به تلویزیون ارائه داده ام که به دلیل تغییر مدیریت، هم این طرح ها و هم برخی دیگر از طرح های دیگر همکارانمان و حتی برخی همکاران که در حال تولید بوده، متوقف شده است تا نظرات نهایی از طریق آقای جبلی و شورای مورد اعتمادش داده شود.

عکسی از سریال بچه مهندس

این نویسنده با بیان اینکه هر سه طرح با عنوان های «بچه مهندس»، «مغلوب» و «ترنج» ملودرام هستند، یادآور شد: قرار بود وارد فاز نگارش «بچه مهندس» شویم که با تغییر مدیریت فعلا متوقف شدیم. با تغییری که مشخص نیست در بخش های مختلف از جمله بخش نمایشی سیما ایجاد خواهد شد یا نه، هنوز نمی دانیم آقای جبلی چه تصمیم و ساز و کاری برای سریال ها خواهند داشت، اما نکته ای که مهم است این است که با این تصمیم گیری عجیب و غریب معیشت خیلی از همکاران ما به خطر افتاده است. در حال حاضر برخی کارها متوقف شده، برخی طرح ها نیز در مرحله نگارش بوده که عنوان کرده اند باید در قبال آنها تصمیم گیری شود؛ البته شاید حق دارند، ایشان هم یکسری اهدافی برای مدیریتشان دارند.

 

تصمیم برای ادامه ساخت سریال بچه مهندس

وارسته در پایان درباره ساخت فصل جدید بچه مهندس توضیح داد: ساخت فصل جدید به هر حال تصمیمی بود که از سوی مدیران شبکه گرفته شد و حتی مخاطبان دوست داشتند کار ادامه پیدا کند. البته من در حین پخش فصل چهارم «بچه مهندس» خداحافظی کردم نه به این معنا که سریال را دوست نداشته باشم، ترجیحم این بود که کار دیگری را شروع کنم.

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها
ستاره محمدی از کرج 1400/11/02
بازیگر جواد حتما محمد رضا رهبری باشد بسیار نجیبانه مظلومانه بازی کرد چهره او در ذهن نقش بسته و بسیار نزدیکتر است به بچگی و نوجوانی جواده جوادی
الهه اسدی 1400/10/20
محمد رضا رهبری خیلی شبیه نوجوانی جواده خیلی خیلی خوبه 👌👌😭😭 ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
مری 1400/10/15
لطفا فصل بعدی را هم بسازید ولی نقش جواد اقای رهبری باشند توروخدا
اسدیان 1400/10/10
تو فصل چهار درست تموم میکرد ن خب😐 سریالا ی جایی باید جلوشون گرفته شه اگر واقعا میخوان بسازن بازیگرا همونا باشن آخرین فصل ؛ بازیگر نقش جوادم عالیه رهبری چقدر شبیه نوجوانی جواده حسش و قیافش حرکات
یسنا ویگانه 1400/10/03
محمد رضا رهبری عالی بودند آقای رهبری جواد فصل باشه
نصیری 1400/10/03
دقیقا محمد رضا رهبری خیلی بهتر بود خود نوجوانی و بچگی جواد بوده ..شنیدم قبل از بچه مهندسم یک سینمایی نقش یکشو کار کرده پزشک بوده فکر کنم تو برنامه خندوانه گفته شده که داخل جشنواره های بین الملی بهترین فیلم شده
روشنک 1400/10/01
محمد رضا رهبری خیلی عالیه خیلی شبیه مانی رحمانیه تو سکانس های احساسی هم به شدت شبیه رحمانی و بچگی جواد میشه
سما 1400/09/30
سلام سریال قشنگی بود بازی آقای رهبری هم خیلی خوب بود چقدر ایشون معصوم مظلومن ❤❤ چهره ش پر از آرامش و مهربانی هست شبیه بچگی های جواد جوادی هستن😍😍
علی 1400/09/29
کسانی که میگن رهبری ادامه بده نقشو خو ادامه میده تغییر دوباره بازیگر کار غیر حرفه ای هست
نسیم 1400/09/29
جواد تو فصل چهار به عشقش رسیده قراره چی ساخته شه....

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.