2022/11/29
۱۴۰۱ سه شنبه ۸ آذر
همسرکشی در رشت، دستگیری در تهران

همسرکشی در رشت، دستگیری در تهران

این مرد به قتل همسرش با انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کرد.

دوات آنلاین -مرد جوانی که بعد از ارتکاب قتل همسرش در شهر رشت، به تهران گریخته و در منزل یکی از بستگانش مخفی شده بود، بعد از تماس داماد خانواده بازداشت شد.

 

به نوشته روزنامه جوان، ۱۱ آذرماه روز پنجشنبه، مرد جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۳۲ نبرد، مأموران پلیس را از پنهان شدن یک قاتل فراری در خانه مادر همسرش باخبر کرد و گفت: «چند روز قبل با یک تماس تلفنی فهمیدم یکی از بستگانمان همسرش را در شهر رشت به قتل رسانده است و بعد از ارتکاب جرم از محل متواری شده است. وقتی پیگیر ماجرا شدم فهمیدم قاتل فراری از شهر رشت به تهران آمده و در خانه مادر همسرم مخفی شده ‌است.»

 

دستگیری قاتل

بعد از این تماس، روند تحقیقات نشان داد قاتل مرد ۴۰‌ساله‌ای به نام بابک است که از چهار روز قبل به خاطر قتل همسرش با ضربات چاقو و فرار از محل حادثه از سوی مأموران پلیس ‌آگاهی تحت تعقیب قرار دارد.

 

با اعلام این خبر، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت قاتل را در مخفیگاهش راکه یک منزل مسکونی در خیابان نبرد بود صادر کرد.

 

به این ترتیب مأموران به آدرس آن خانه رفتند و بعد از حضور در محل حین عملیات دستگیری متهم، وی را در حالی‌که مسلح بود و قصد داشت با چاقو به طرف مأموران حمله کند دستگیر و به پلیس‌آگاهی منتقل کردند.

 

با اقرار متهم به قتل همسرش با انگیزه اختلاف خانوادگی، او به دستور بازپرس پرونده برای بررسی‌های بیشتر در اختیار مأموران اداره پلیس‌آگاهی قرار گرفت.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.