2023/12/11
۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر
شیطان اینستاگرامی زندگی عروس 16 ساله را سیاه کرد

شیطان اینستاگرامی زندگی عروس 16 ساله را سیاه کرد

نمی‌دانم چه کسی با این نیت پلید قصد دارد زندگی من و مادر 32 ساله ام را متلاشی کند.

دوات آنلاین -هنوز بیشتر از دوماه از مراسم عقد کنانم نگذشته بود که فرد ناشناسی در فضای مجازی روزگار من و خانواده ام را سیاه کرد. او با تهمت هایی که به مادر و همسرم می زند موجب شده است که...

 

خراسان نوشت: دختر16 ساله که برای شکایت از شیطان اینستاگرامی وارد کلانتری قاسم آباد شده بود، درباره این ماجرای تاسف بار به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گفت: پنج ماه قبل پسرخاله ام به خواستگاریم آمد و با توجه به شناختی که از یکدیگر داشتیم، بلافاصله مقدمات مراسم عقدکنان برگزار شد اما با توجه به شیوع کرونا جشن کوچک خانوادگی گرفتیم و من و «سالار» پای سفره عقد نشستیم.

 

تهمت در فضای مجازی

هنوز دو ماه بیشتر از این جشن نگذشته بود که ناگهان فرد ناشناسی مطالب زشت و زننده ای را درفضای مجازی به مادر و نامزدم نسبت داد. او چنان تهمت های ناروا و شرم آوری را منتشر می کرد که قصد داشت زندگی مادرم را نیز به نابودی بکشاند چرا که نامزدم فقط پنج سال با مادرم اختلاف سنی دارد. ابتدا به جای آن که به مشاوران کلانتری مراجعه کنم یا به ریشه یابی این ماجرا از طریق قانونی بپردازم، متاسفانه خودسر عمل کردم و با این چرندیات دروغین به همسرم بدبین شدم ولی خیلی زود به اشتباه خودم پی بردم چرا که آن شیطان اینستاگرامی اطلاعاتی از همسرم نیز منتشر کرد تا این سوءظن را در من تقویت کند که الان همسرم کجاست؟ یا اوقاتش را با چه کسی سپری می کند؟

 

زندگی چنان به کامم تلخ شده بود که لذت ها و شیرینی های دوران نامزدی را فراموش کرده بودم. بعد از این ماجرا به دختری مشکوک شدم که قبلا همسرم از او خواستگاری کرده بود اما خیلی زود فهمیدم که اشتباه کرده  و به بیراهه رفته‌ام.  نمی‌دانستم چه کسی با این نیت پلید قصد دارد زندگی من و مادر 32 ساله ام را متلاشی کند.

 

اکنون که سه ماه از این مزاحمت ها و تهمت‌ها  می گذرد آن فرد شیطان صفت این جملات و مطالب زننده را برای دیگر بستگان نزدیکم مانند عمو، دایی، خاله و... ارسال می کند.

 

آبروریزی او به حدی رسیده است که دیگر قابل تحمل نیست و اضطراب و نگرانی عجیبی را در خانواده ام ایجاد کرده است.  این بود که با راهنمایی یکی از دوستانم به دایره مشاوره و مددکاری اجتماعی کلانتری آمده ام تا موضوع را به صورت قانونی پیگیری کنم.

 

با صدور دستوری از سوی سرهنگ معطری (رئیس کلانتری قاسم آباد مشهد) عملیات تخصصی افسران ورزیده مبارزه با جرایم فضای مجازی برای شناسایی و دستگیری مار زهرآگین اینستاگرام آغاز شد.

 

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

12jav.net

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.