2024/03/04
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۴ اسفند
قتل همسر با تصور رابطه پنهانی

قتل همسر با تصور رابطه پنهانی

این مرد می گوید همسرش به او خیانت می کرد و به همین دلیل وی را به قتل رساند.

دوات آنلاین -مردی که همسرش را با ادعای خیانت به قتل رسانده بود، با شکسته شدن حکم اعدامش برای دومین بار محاکمه شد.

 

به نوشته روزنامه جام جم، تحقیقات در این پرونده از بهمن سال ۹۴ و پس از زخمی شدن مرد جوانی به نام سیامک در یک درگیری در قرچک ورامین آغاز شد.

 

سیامک در جریان تحقیقات مدعی شد، مردی به نام پیمان به او حمله کرده و پس از زخمی کردنش با چاقو فرار کرده بود.

 

ادعای رابطه پنهانی

در ادامه پیمان دستگیر شد و در تحقیقات، اظهارات هولناکی را مطرح کرد. او مدعی شد؛ همسرم با سیامک ارتباط پنهانی داشت و شکایتی را در دادگاه کیفری یک استان تهران مطرح کرده بودم. دیشب وقتی از خواب بیدار شدم، سیامک در خانه مان بود و با دیدن من فرار کرد. من همسرم را کشتم و بعد سراغ سیامک رفتم تا او را بکشم اما معجره آسا نجات یافت.

 

ماموران راهی خانه پیمان شده و در آنجا با جسد غرق در خون زن جوان روبه رو شدند. جسد به پزشکی قانونی منتقل و متهم به دادسرا انتقال یافت که این بار ادعا کرد: همسرم به من قرص خواب می داد و بعد سیامک به خانه مان می آمد. آخرین بار زود از خواب بیدار شدم و آنها غافلگیر شدند. سیامک فرار کرد و من با چاقو به جان همسرم افتادم و او را کشتم تا صبح کنار جسد ماندم و بعد سراغ سیامک رفتم.

 

در ادامه مشخص شد او قبل از قتل از سه مرد به اتهام ارتباط و آزار همسرش شکایت کرده بود.

 

پرونده در دادگاه

سرانجام پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد و در ابتدای جلسه مادر مقتول برای قاتل درخواست قصاص کرد و گفت: دامادم بدبین بود و به دلیل همین شکاک بودن، دخترم را کشت.

 

دختر 10 ساله این زوج هم در این جلسه از قصاص پدرش گذشت و درخواست دیه کرد.

 

وقتی پیمان در جایگاه قرار گرفت، در دفاع از خود گفت: اتهام قتل را قبول دارم. او به من خیانت کرد و مستحق مرگ بود. آخرین بار هم با قرص خواب آور مرا بیهوش کرد تا سیامک را به خانه دعوت کند. وقتی آنها را در کنار هم دیدم، کنترل اعصابم را از دست داده و همسرم را کشتم.

 

دومین محاکمه

در پایان قضات وارد شور شدند و پیمان را به قصاص محکوم کردند که دیوان عالی کشور با نقص حکم پرونده را برای رسیدگی دوباره به دادگاه بازگرداند.

 

در دومین جلسه رسیدگی، سه مردی که پیمان از آنها شکایت کرده بود به عنوان شاهد به دادگاه احضار شدند. سیامک در این جلسه گفت: پیمان بیمار روانی است و دچار توهم شده است. من به خانه آنها نرفتم و همسرش قربانی بدبینی او شد.

 

دو مرد دیگر هم گفتند: ما رابطه ای با مقتول نداشتیم. شوهر او مرد بدبینی بود و همسرش را به دلیل همین پیش بینی کشت.

 

پیمان هم اتهام قتل همسرش را قبول کرد و گفت: من بیمار روانی نیستم. همسرم مستحق مرگ بود و او را کشتم.

 

پس از دفاعیات متهم، قضات برای تصمیم گیری وارد شور شدند.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.