2024/04/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۲ ارديبهشت
مرد 42 ساله همسر 70 ساله ‌اش را کشت

مرد 42 ساله همسر 70 ساله ‌اش را کشت

مدتی قبل به‌طور موقت با همسرم که حدودا 70ساله بود ازدواج کردم. او قبل از من ازدواج ناموفق دیگری داشت و مدتی پس از اینکه به عقد هم درآمدیم، اختلافات‌مان شروع شد.

دوات آنلاین -مرد 42ساله که پس از قتل همسر 70ساله‌اش در شهرستان لاهیجان به جنوب شرق کشور گریخته بود، به‌دلیل عذاب وجدان خود را تسلیم کرد.

 

به‌ نوشته همشهری، اواخر هفته گذشته مردی به یکی از کلانتری‌های شهرستان زاهدان در استان سیستان و بلوچستان رفت و مدعی شد که 10روز قبل‌تر همسر خود را در شهرستان لاهیجان به قتل رسانده و جسدش را در خانه ویلایی او دفن کرده است.

 

این مرد گفت: مدتی قبل به‌طور موقت با همسرم که حدودا 70ساله بود ازدواج کردم. او قبل از من ازدواج ناموفق دیگری داشت و مدتی پس از اینکه به عقد هم درآمدیم، اختلافات‌مان شروع شد.

 

 این اختلافات تا آنجا ادامه داشت که حدود 10روز پیش در خانه‌ ویلایی‌اش در روستای بازکیاگوراب لاهیجان با هم درگیر شدیم و آنقدر عصبانی بودم که او را به قتل رساندم. پس از آن هم جسدش را در گودالی که زیر پله‌ها حفر کرده بودم دفن کردم و از آن شهر گریختم و به زاهدان آمدم اما به‌دلیل عذاب وجدان تصمیم گرفتم خودم را تسلیم کنم.

 

با اعترافات این مرد، ماجرا به پلیس آگاهی استان گیلان مخابره شد و متهم در اختیار آنها قرار گرفت. او روز جمعه همراه با مأموران به محل جنایت رفت و پس از دقایقی حفاری، جسد زن 70ساله از دل خاک بیرون کشیده شد و برای بررسی‌های بیشتر در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت.

 

به‌گفته سرهنگ حمید محمدی‌نسب، برای متهم قرار بازداشت صادر شده و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.