2024/04/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۲ ارديبهشت
مردی بعد از قتل همسرش جسد او را سوزاند

مردی بعد از قتل همسرش جسد او را سوزاند

همسرم به پدر فوت شده ام فحاشی کرد. عصبانی شدم و خفه اش کردم و بعد جسد را بیرون بردم و در دره ای انداختم و آتش زدم.

دوات آنلاین -اوایل تیر امسال با شکایت خانواده ای که دخترشان ناپدید شده بود، تجسس های پلیسی آغاز شد. خانواده این زن در شکایت خود گفتند، دخترمان به طرز مشکوکی ناپدید شده و می ترسیم بلایی سرش آمده باشد. این در حالی بود که شوهرش هم مدعی بود او برای خرید از خانه بیرون رفته و دیگر از وی خبری ندارد. پلیس به دنبال زن گمشده بود. چند روز بعد جسد سوخته وی در دره چهل قز در قیامدشت پیدا شد. چون مقتول و شوهرش با هم اختلاف و درگیری های مداومی داشتند این مرد به عنوان اولین مظنون بازداشت و بعد از ضدونقیض گویی به کشتن و سوزاندن جسد همسرش اعتراف کرد. همچنین خانواده مقتول برای داماد خانواده درخواست قصاص کردند. جام جم با این متهم گفت و گو کرده است که در ادامه می خوانید:

 

*به چه اتهامی بازداشت شدی؟

قتل همسر دومم.

 

*همزمان دو زن داشتی؟

دو سال با همسر اولم زندگی کردم اما خیانت کرد و باعث جدایی مان شد.

 

*دوباره ازدواج کردی؟

یک سال بعد از جدایی از همسر اولم با همسر دومم ازدواج کردم. من در مقابل ایستگاه های مترو بساط می کردم . همسرم به عنوان مشتری سراغم آمد که آشنا شدیم و بعد از مدتی ازدواج کردیم.

 

اختلاف خانوادگی

*از شرایط زندگیت راضی بودی؟

شرایط خوب بود اما از مدتی پیش به خاطر نبود تفاهم به مشکل برخوردیم. او مدام بهانه می گرفت. ساعت های زیادی نزد خانواده اش می رفت. وقتی به رفتارش اعتراض می کردم، بنای ناسازگاری می گذاشت. این اواخر به من مشکوک و مدعی می شد من با زنان در ارتباطم. هر چه می گفتم دچار سوء ظن شده و اشتباه می کند، توجهی نمی کرد، قهر و آشتی مان همیشگی بود. حتی چند هفته قبل از جنایت هم همسرم رفته بود دادگاه و مهریه 114 سکه ایش را اجرا گذاشته بود.

 

*نقشه قتل را طراحی کردی؟

خیر، یکدفعه اتفاق افتاد. به پدر فوت شده ام فحش داد که عصبانی شدم و او را کشتم.

 

*بعد چه کردی؟

وقتی خانواده همسرم شکایت کردند، به دروغ داستانی گفتم اما بعد از چند روز بازجویی سرانجام مجبور شدم واقعیت را بگویم، من از رفتار زنم خسته شده بودم. آن شب دعوایمان شد. بعد از آن که چت کردنش با خواهرزاده اش تمام شد، گوشی را گرفتم و سمتی پرت کردم. به پدر فوت شده ام فحاشی کرد. عصبانی شدم و خفه اش کردم و بعد جسد را بیرون بردم و در دره ای انداختم و آتش زدم.

 

*بعد چه شد؟

روز بعد خانواده اش سراغش را از من گرفتند که به دروغ گفتم، نمی دانم. بعد همراه آنها به کلانتری رفتم و شکایت کردیم که او گم شده است. لحظه به لحظه با آنها بودم که کسی به من شک نکند.

 

*همان روز اول بازداشت شدی؟

خیر، چون کسی به من شک نکرده بود، حتی قاضی مرا همان اوایل آزاد کرد. اما وقتی جسد سوخته زنم پیدا شد و پلیس فهمید زنم پیش از این شکایت کرده و حتی مهریه اش را خواسته و اختلاف هایی داشتیم، بازداشت شدم.

 

*پشیمانی؟

بله، نباید بعد از جدایی از همسر اولم زود ازدواج می کردم. بعد از  ازدواج هم نباید با همسرم درگیر می شدم و دعوا می کردم. اگر گذشت داشتم کار به اینجا کشیده نمی شد.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.