2022/09/25
۱۴۰۱ يکشنبه ۳ مهر
قتل زن جوان به دست شوهر شکاک

قتل زن جوان به دست شوهر شکاک

این مرد مادرزنش و پسر غریبه را نیز به یک قدمی مرگ کشاند.

دوات آنلاین -مرد جوان وقتی به رفتار‌های همسرش مشکوک شد در یک قرار ساختگی دست به حادثه‌ای خونین زد. او پسری را که احتمال می‌داد با همسرش در ارتباط است به خانه کشاند و همزمان پدر و مادر همسرش را نیز به خانه‌اش دعوت کرد و در اقدامی هولناک همسرش را به قتل رساند و پسر غریبه و مادر زنش را هم تا پرتگاه مرگ کشاند و از محل گریخت.

 

به نوشته روزنامه جوان، ساعت‌۶ صبح دیروز اول‌شهریور به مأموران کلانتری‌۱۵۳ شهرک ولیعصر خبر رسید در یکی از ساختمان‌های مسکونی حوزه استحفاظی درگیری خونین خانوادگی رخ داده‌ است.

 

محل حادثه طبقه‌ دوم ساختمان مسکونی در یکی از خیابان‌های شهرک ولیعصر در جنوب غرب تهران بود که مأموران پلیس پس از حضور در محل داخل پذیرایی با پیکر خونین و نیمه جان دو زن جوان و میانسال و پسر جوانی روبه‌رو شدند که با ضربات متعدد چاقو به شدت زخمی شده بودند.

 

مأموران پلیس همچنین داخل خانه مرد میانسالی را دیدند که بر بالای سر افراد زخمی مات و مبهوت مانده بود و توان حرف زدن نداشت.

 

قتل زن جوان

مأموران پلیس در نخستین بررسی‌ها دریافتند ضارب داماد خانواده است که پس از حادثه از محل گریخته و مرد میانسال هم شوهر زن میانسال و پدر زن جوان است که شاهد ماجرا بوده و با دیدن این صحنه شوکه شده و فقط موضوع را به مأموران پلیس خبر داده‌است.

 

مأموران پلیس در ادامه به سرعت سه فرد زخمی را برای درمان به یکی از بیمارستان‌های منطقه منتقل کردند و تیم پزشکی هم دو زن و مرد زخمی را برای نجات جانشان در اتاق عمل تحت عمل جراحی قرار دادند، اما ساعتی بعد پزشک جراح اعلام کرد یکی از زخمی‌ها که زن ۲۷‌ساله‌ای به نام فهیمه است بر اثر شدت جراحات و خونریزی شدید به کام مرگ رفته‌است. تیم پزشکی همچنین اعلام کردند که تلاش برای نجات زن میانسال و پسر جوان همچنان ادامه دارد.

 

بدین ترتیب با اعلام قتل زن جوان پرونده درگیری خونین خانوادگی وارد مرحله تازه‌ای شد و قاضی رحیم دشتبان، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل تحقیقات خود را آغاز کردند.

 

قرار خونین

تحقیقات تیم جنایی نشان داد داماد خانواده که مرد جوانی به نام یاشار است از مدتی قبل به رفتار‌های همسرش مشکوک می‌شود و پس از بررسی پیامک‌های تلفن همراه او متوجه می‌شود، همسرش با پسر جوانی به نام بهمن رابطه تلفنی و پیامکی دارد.

 

پس از این اختلاف یاشار و همسرش با هم آغاز می‌شود و هر روز هم اختلافات آن‌ها بیشتر می‌شود تا جایی که یاشار احتمال می‌دهد رابطه همسرش و با بهمن فراتر از رابطه تلفنی و پیامکی بوده است. این در حالی بوده که فهیمه به شوهرش گفته بود که فقط به خاطر ارتباط کاری با بهمن به صورت تلفنی ارتباط داشته است و به او خیانت نکرده ‌است، اما یاشار به همسرش اعتماد نکرده و در نهایت صبح روز حادثه از همسرش می‌خواهد به بهمن تلفن بزند و او را برای صحبت کردن به خانه‌اش دعوت کند.

 

مقتول با تهدید‌های شوهرش پسر غریبه را به خانه‌اش دعوت می‌کند و از سوی دیگر یاشار به پدر و مادر همسرش هم تلفن می‌زند و موضوع را به آن‌ها می‌گوید و از آن‌ها می‌خواهد برای تنبیه پسر غریبه به خانه او بیایند که آن‌ها هم به سرعت خودشان را به خانه دخترشان می‌رسانند تا مانع حادثه‌ای شوند، اما در نهایت یاشار مقابل چشمان پدر زن، همسرش را به قتل می‌رساند و مادر زن و پسر غریبه را هم به شدت زخمی و از محل فرار می‌کند.

 

شاهد قتل

پدر مقتول که از این درگیری جان سالم به در برده ‌بود به عنوان شاهد حادثه مرگبار به مأموران پلیس گفت: چند سال قبل دخترم فهیمه با یاشار ازدواج کرد و الان هم یک فرزند خردسال دارند. آن‌ها زندگی خوبی داشتند و ما هم به خانه‌شان رفت و آمد داشتم و خوشحال بودیم از اینکه دخترمان خوشبخت شده است، اما از مدتی قبل متوجه شدیم آن‌ها با هم اختلاف پیدا کرده‌اند. به‌هرحال خیلی تلاش کردیم که زندگی آن‌ها دوباره شیرین شود، اما هرگز فکر نمی‌کردیم که دامادمان چنین حادثه هولناکی را مقابل چشمان من رقم بزند. قرار بود من و همسرم به خانه دخترم برویم و با آن‌ها حرف بزنیم و آن‌ها را نصیحت کنیم تا اینکه امروز صبح دامادم به ما تلفن زد و گفت من و همسرم به خانه‌شان برویم.

 

او گفت باید شاهد صحنه باشیم و ما هم خیلی سریع به خانه دامادمان رفتیم. هنوز لحظاتی نگذشته بود که پسر جوانی وارد خانه شد. در حالی که فکر می‌کردیم او مهمان ما باشد ناگهان یاشار با چاقو به او حمله کرد و ضرباتی به او زد. پسر جوان خونین روی زمین افتاد و ما هم با دیدن این صحنه شوکه شده‌بودیم که ثانیه‌هایی بعد یاشار به طرف فهیمه حمله کرد و با چاقو ضربه‌ای به سینه دخترم زد. دخترم غرق در خون نقش بر زمین شد که من و همسرم برای میانجیگری و جلوگیری از ضربات بعدی به طرف یاشار رفتیم که او با چاقو ضربه‌ای هم به همسرم زد و بلافاصله از خانه فرار کرد. دامادم مقابل چشمانم خون به پا کرد و من که شوکه شده بودم فقط فریاد کمک خواهی‌ام به آسمان بلند شد که همسایه‌ها از خانه‌هایشان بیرون آمدند و موضوع را به مأموران پلیس و اورژانس خبر دادیم.

 

همزمان با انتقال جسد زن جوان به پزشکی قانونی مأموران تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کردند.

 

در حالی که تلاش برای نجات زن میانسال و پسر جوان ادامه دارد، کارآگاهان در تلاشند تا قاتل فراری را دستگیر و زوایای پنهان این حادثه را بر ملا کنند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.