2023/12/09
۱۴۰۲ شنبه ۱۸ آذر
اسیدپاشی به دلیل اختلاف فامیلی 2 زن

اسیدپاشی به دلیل اختلاف فامیلی 2 زن

زن مجروح: رفتار مریم باعث شده بود که با هم دچار اختلاف شویم تا جایی که او چند روز پیش مرا تهدید کرد که انتقام می‌گیرد و به رویم اسید می‌پاشد و کاری می‌کند که دیگر نتوانم زندگی کنم.

دوات آنلاین -2 مرد از سوی زنی اجیر شده بودند تا به‌صورت یک زن میانسال اسید بپاشند، اما اسیدپاشی آنها فقط به دستان این زن آسیب زد و مردان موتورسوار که فراری شده بودند در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند.

 

به نوشته همشهری، حدود ساعت۱۳:۳۰ سه‌شنبه گذشته زن میانسالی در حال عبور از خیابانی در منطقه یوسف آباد قوام در شهر ملارد در غرب استان تهران بود که ۲مرد موتورسوار از روبه‌رو به او نزدیک شدند. آنها ماسک به‌صورت داشتند و وقتی به چند قدمی زن ۵۰ساله رسیدند یکی از آنها محتویات ظرفی را که همراهش بود به سمت او پاشید. زن که در آخرین ثانیه‌ها متوجه موتورسواران و نقشه آنها شده بود با عکس‌العملی سریع خودش را عقب کشید و همین باعث شد اسیدی که مردان موتور سوار قصد داشتند روی صورتش بریزند روی دستان این زن پاشیده شود و به‌دنبال این اتفاق مردان موتورسوار به سرعت از محل گریختند.

 

زن مجروح چه گفت

با فریادهای سوختم سوختم زن میانسال شاهدان که متوجه ماجرا شده بودند به کمکش رفتند و همزمان اورژانس را خبر کردند و دقایقی بعد این زن به بیمارستان منتقل شد. خوشبختانه اسید فقط به دستان این زن آسیب زده و وی از این مهلکه جان سالم به در برده بود؛ درحالی‌که او در بیمارستان تحت درمان بود مأموران پلیس در آنجا حاضر شدند و زن میانسال به آنها گفت که همه ماجرا زیر سر یکی از اقوام آنها به نام مریم است و اطمینان دارد که مردان موتورسوار از سوی این زن اجیر شده‌اند.

 

او توضیح داد: از مدتی قبل با مریم که زنی حدودا ۴۰ساله است دچار اختلافات شخصی شده بودم. هر دوی ما متاهل هستیم و زندگی خودمان را داریم، اما رفتار مریم باعث شده بود که با هم دچار اختلاف شویم تا جایی که او چند روز پیش مرا تهدید کرد که انتقام می‌گیرد و به رویم اسید می‌پاشد و کاری می‌کند که دیگر نتوانم زندگی کنم.

 

زن۵۰ساله گفت: امروز برای انجام کاری از خانه خارج شده و در حال عبور از خیابان بودم که ۲موتورسوار به من نزدیک شدند. وقتی دیدم که یکی از آنها ظرفی در دست دارد و می‌خواهد محتویات آن را روی من بریزد به یاد تهدیدهای مریم افتادم و خودم را عقب کشیدم و همین باعث شد اسیدی که قرار بود روی صورتم ریخته شود روی دستان و مچ دست هایم بریزد و صورتم آسیب نبیند و حالا اطمینان دارم که پشت پرده این ماجرا کسی نیست جز مریم و قصد داشته تهدیدش را عملی کند.

 

دستگیری متهمان

با اطلاعاتی که شاکی در اختیار پلیس قرار داد تحقیقات برای دستگیری ۲مرد موتورسوار و زنی که دستور اسیدپاشی داده بود، آغاز شد. مأموران با بررسی‌های انجام شده موفق شدند ابتدا زن ۴۰ساله را دستگیر کنند و وی که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به اجیر کردن ۲مرد برای اجرای نقشه اسیدپاشی اعتراف و هویت ۲مرد موتورسوار را فاش کرد و این2متهم نیز بعدازظهر دیروز به دام پلیس افتادند.

 

سرهنگ مهدی سرپناه، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران به همشهری گفت: هر3متهم این پرونده با تحقیقات انجام شده از سوی پلیس بعدازظهر دیروز(چهارشنبه) دستگیر شدند و طی تحقیقاتی مشخص شد که طراح نقشه اسیدپاشی زنی حدودا ۴۰ساله و از اقوام قربانی بوده که به‌دنبال اختلافات شخصی با او نقشه اسیدپاشی کشیده است. به‌گفته وی، تحقیقات از متهمان دستگیر شده ادامه دارد.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.