2024/04/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۶ فروردين
دزدان در مخفیگاهشان دستگیر شدند

دزدان در مخفیگاهشان دستگیر شدند

متهمان به 150 فقره سرقت در تهران اعتراف کردند.

دوات آنلاین -رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران از دستگیری 4 سارق لوازم داخل خودرو و مالخر اموال مسروقه خبر داد و گفت: متهمان به 150 فقره سرقت در تهران معترف شد.

 

سرهنگ "قاسم دستخال" در توضیح این خبر اعلام کرد: با وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو در غرب تهران که سارقان با شکستن شیشه های خودرو اموال داخل آن را سرقت می کردند، بررسی موضوع در دستور کار اکیپی از کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: در بررسی های پلیسی  مشخص شد که اعضای یک باند 4نفره با همکاری یکدیگر سرقت ها را انجام می دهند و در ادامه  یکی از اعضای این باند که از سارقان حرفه ای بود شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد.

 

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: در عملیات های مستقل دیگری سایر اعضای این باند در استان البرز و تهران دستگیر و به 150 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند و اظهار داشتند اموال سرقتی را به فرد مشخصی در تهران می فروختند.

 

سرهنگ دستخال با بیان اینکه مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر شد، اضافه کرد: با تکمیل پرونده، اعضای این باند در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.