2021/06/20
۱۴۰۰ يکشنبه ۳۰ خرداد
همدستی زن جوان و شوهر صیغه ای برای اخاذی از شوهر سابق

همدستی زن جوان و شوهر صیغه ای برای اخاذی از شوهر سابق

طراح این نقشه زن صیغه ای من بود. او گفت همسر سابقش مردی ثروتمند است و برای اینکه از وی اخاذی کنیم نقشه ربودن دخترش را اجرا کردیم.

دوات آنلاین -زن جوان برای اخاذی از همسر سابقش با همدستی شوهر صیغه‌ای خود نقشه ربودن دختر نوجوانش را طراحی و اجرا کرد.

 

ربودن دختر 12 ساله

بهه نوشته روزنامه ایران رسیدگی به این پرونده با مراجعه مرد جوانی به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی شروع شد. این مرد که یک برج ساز بود به مأموران گفت: مردی ناشناس دختر 12 ساله‌ام را از مقابل خانه‌ام در شاهین ویلا ربوده است.

 

وی در تشریح ماجرا گفت: من و همسرم از 3 سال قبل جدا شدیم و دخترم با من زندگی می‌کند اما مادرش در هفته یک روز اجازه ملاقات داشت و برای دیدن دخترم به آنجا می‌آمد و او را با خود می‌برد امروز هم بعد از ملاقات آنها در حالی که فکر می‌کردم دخترم در خانه است ناگهان مردی با من تماس گرفت و گفت دخترم را ربوده و در قبال آزادی‌اش 200 میلیون تومان پول خواست

.

پس از این شکایت خیلی زود تیم ویژه‌ای ازکارآگاهان جنایی پلیس آگاهی البرز تشکیل شد و به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند که مشخص شد مردی با یک خودروی سمند به مقابل خانه دخترک آمده و با ضرب و شتم و به زور او را ربوده است.

 

شناسایی آدم ربایان

سرهنگ محمد نادر بیگی، رئیس پلیس آگاهی البرز با اعلام این خبر به «ایران» گفت: در نخستین گام بلافاصله تصاویر دوربین‌های مداربسته محل حادثه مورد بازبینی قرار گرفت و تصویر مرد آدم ربا به‌دست آمد در همین موقع شاکی با دیدن چهره مرد آدم ربا او را شناخت و مشخص شد وی همسر صیغه‌ای همسر سابقش است.

 

با این سرنخ کارآگاهان بلافاصله محل زندگی متهم در منطقه قلعه حسن خان را شناسایی کردند و در کمتر از 48 ساعت در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر و به اداره آگاهی منتقل کردند.

 

مرد جوان در بازجویی‌ها خیلی زود به‌جرم خود اعتراف کرد و گفت: طراح این نقشه همسرم بود او به من گفت همسر سابقش مردی ثروتمند است و برای اینکه از وی اخاذی کنیم نقشه ربودن دخترش را اجرا کردیم.

 

با اعترافات متهم، همسر صیغه‌ای او نیز دستگیر شد و پس از اعتراف هر دو متهم برای تحقیقات بیشتر با دستور مقام قضایی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

 

لوازم آشپزخانه کالا و ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.