2024/03/04
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۴ اسفند
بریدن گلوی همسر به دلیل اختلاف خانوادگی

بریدن گلوی همسر به دلیل اختلاف خانوادگی

متهم: همسرم قصد طلاق داشت و خانه مشترکمان را ترک کرده بود. روز قتل از خانه چاقویی برداشتم و با همسرم تماس گرفتم و خواستم همدیگر را ملاقات کنیم.

دوات آنلاین -مرد جوان که در جاده آتشگاه کرج به دلیل اختلاف خانوادگی، گلوی همسرش را بریده بود صحنه قتل را بازسازی کرد.

 

به نوشته روزنامه جام‌جم، در آخرین روزهای فروردین امسال سرنشینان دو خودرو در جاده آتشگاه کرج با صحنه هولناکی روبه‌رو شدند. مردی در حاشیه جاده با چاقو در حال بریدن گلوی زن جوانی بود. آنها در کنار جاده توقف کردند که متهم با دیدن آنها سریع از محل گریخت.

 

آنها سراغ زن جوان رفتند. گلویش با چاقو بریده شده بود و به‌شدت خونریزی داشت. زن جوان که شوکه بود، در حالی که بریده‌بریده صحبت می‌کرد، شوهرش را به‌عنوان متهم معرفی کرد و گفت: او می‌خواست سرم را ببرد و اگر شما نمی‌رسیدید این کار را کرده بود. یکی از شاهدان ماجرا با اورژانس و پلیس تماس گرفت و دقایقی بعد امدادگران در محل حاضر شده و زن 21ساله را به بیمارستان انتقال دادند اما او به دلیل شدت خونریزی قبل از رسیدن به بیمارستان جان‌باخت.

 

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز دراین‌باره به جام‌جم گفت: پس از مرگ زن جوان، پرونده در اختیار تیم اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت و کارآگاهان با دستور بازپرس دادسرای جنایی کرج تحقیقات برای دستگیری قاتل را آغاز کردند. در بررسی‌های پلیسی مشخص شد این زن مدتی است با همسرش اختلاف دارد و قصد داشت از او طلاق بگیرد.

 

وی ادامه داد: با شناسایی هویت متهم به قتل، او تحت تعقیب قرار گرفت و همان شب در یکی از محله‌های کرج شناسایی و دستگیر شد. مرد جوان در ابتدا مدعی بود در زمان قتل دچار اختلالات روانی شده و به همین دلیل همسرش را کشته است. تحقیقات دراین‌باره ادامه داشت و متهم برای بررسی سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی معرفی شد.

 

رئیس پلیس آگاهی البرز با اشاره به بازسازی صحنه قتل توسط متهم گفت: مرد جوان دوشنبه- دیروز- با انتقال به محل جنایت به بازسازی صحنه قتل پرداخت و مدعی شد: همسرم قصد طلاق داشت و خانه مشترکمان را ترک کرده بود. روز قتل از خانه چاقویی برداشتم و با همسرم تماس گرفتم و خواستم همدیگر را ملاقات کنیم. او با اصرار من قبول کرد و به جاده آتشگاه رفتیم. او را از ماشین بیرون کشیدم تا سرش را ببرم که چند نفر سررسیدند در حالی که گلویش را بریده بودم فرار کردم.

 

متهم به قتل پس از بازسازی صحنه قتل به بازداشتگاه پلیس آگاهی منتقل شد.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.