2024/07/21
۱۴۰۳ يکشنبه ۳۱ تير
پایان تلخ جشن عروسی با 2 قتل

پایان تلخ جشن عروسی با 2 قتل

یک دستگاه خودروی پژو پارس بعد از جشن عروسی به دلایلی نامعلوم در جاده واژگون شد و پس از آن تعدادی از طرفین حاضر در صحنه با هم درگیر شدند که در این درگیری دو نفر با اسلحه گرم به قتل رسیدند.

دوات آنلاین -درگیری دسته جمعی در پایان مراسم عروسی، پایان تلخی را برای این جشن رقم زد و موجب قتل 2نفر و به آتش کشیده‌شدن خانه قاتلان توسط نزدیکان مقتولان شد.

 

به‌گزارش همشهری، ساکنان یکی از مناطق شهرستان چرام واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد شامگاه جمعه و ساعت‌های ابتدایی بامداد شنبه شاهد حادثه‌ای هولناک بودند. ماجرا از این قرار بود که بعد از پایان جشن عروسی که برخلاف هشدارهای ستاد ملی کرونا در این شهر برگزار شده بود یک خودروی پژو پارس که در کاروان ماشین عروس حضور داشت بنا به دلایل نامعلومی در جاده منحرف و واژگون شد.

 

شلیک مرگبار

هرچند در این حادثه آسیب چندانی به سرنشینان پژو وارد نشد اما آغاز درگیری بین چند نفر از حاضران در کاروان عروسی شد. این درگیری دسته‌جمعی که با ضربات مشت و لگد شروع شده بود در ادامه بالا گرفت و با تیراندازی و قتل دردناک 2مرد به پایان رسید.

 

این درگیری خونین ناگهانی اتفاق افتاد و هیچ‌کس فکرش را نمی‌کرد که جشن عروسی به عزا تبدیل شود. این جنایت پایان درگیری دسته‌جمعی نبود، چرا که در ادامه نزدیکان جانباختگان به خانه نزدیکان عاملان جنایت یورش بردند و چند خانه را به آتش کشیدند.

 

دستگیری یکی از قاتلان

سردار کیقباد مصطفایی، فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد درباره آنچه در چرام اتفاق افتاد گفت: به‌دنبال وقوع درگیری دسته‌جمعی در چرام بلافاصله مأموران انتظامی راهی محل درگیری شدند و تحقیقات در این‌باره آغاز شد. در تحقیقات مقدماتی معلوم شد که یک دستگاه خودروی پژو پارس بعد از جشن عروسی به دلایلی نامعلوم در جاده واژگون شد و پس از آن تعدادی از طرفین حاضر در صحنه با هم درگیر شدند که در این درگیری دو نفر با اسلحه گرم به قتل رسیدند.

 

وی ادامه داد: به‌دنبال این درگیری تعدادی از منازل بستگان قاتلان در اقدامی احساسی و غیرقانونی به آتش کشیده شد که موضوع تحت پیگیری است.

 

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد درباره سرنوشت عاملان این جنایت گفت: یکی از قاتلان در کمتر از سه ساعت پس از وقوع قتل، هنگامی که قصد خروج از شهرستان را داشت دستگیر شد. همچنین تلاش‌ها برای دستگیری دومین قاتل نیز ادامه دارد و با حضور پلیس در منطقه امنیت به‌طور کامل برقرار است.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.