2024/07/20
۱۴۰۳ شنبه ۳۰ تير
راز همسرکشی هولناک افشا شد

راز همسرکشی هولناک افشا شد

متهم بعد از کشتن همسرش جسد او را در خانه نگه داشته بود.

دوات آنلاین -مردی که همسرش را به دلیل اختلافات خانوادگی به قتل رسانده است به جرمش اعتراف کرد.

 

به نوشته خراسان ماجرای این جنایت خانوادگی که بیست و هفتم اسفند سال گذشته در مشهد لو رفت، از آن جا آغاز شد که مرد 40 ساله ای سوار بر خودرو ، به طرف روستای کلاته علی زینل از توابع قوچان حرکت کرد. همسر این مرد دوباره به خاطر رفتارهای شرم آور او ، با قهر به منزل پدرش در روستا رفته بود و حالا «محمد-ش» قصد داشت او را به زندگی مشترک بازگرداند! ولی این مرد 40 ساله معتاد که چندین سابقه کیفری دارد، نقشه هولناکی را در سرش می پروراند.

 

او بالاخره به روستا رسید و با چرب  زبانی و عذرخواهی همسرش را راضی کرد تا به مشهد بازگردد و به زندگی مشترک با او ادامه دهد.

 

بازگشت زن جوان به خانه

با بازگشت زن 37 ساله به منزل ویلایی در بولوار توس مشهد، زندگی آن ها ادامه یافت اما نگرانی دو دختر عروس شده این زوج پایانی نداشت زیرا آن ها به دلیل اختلافات خانوادگی و اعتیاد پدرشان، هر لحظه انتظار وقوع حادثه تلخی را داشتند.  به همین دلیل وقتی مادر دو روز به تلفن ها پاسخ نداد، اضطراب عجیبی وجودشان را فراگرفت.

 

یکی از دختران جوان که در منطقه سیدی مشهد سکونت داشت، حدود ساعت 19:30 بیست و هفتم اسفند به همراه همسرش عازم بولوار توس شد تا با دیدن مادرش از نگرانی خود بکاهد! وقتی او و همسرش به منزل ویلایی پدرش رسیدند، بارها زنگ منزل را به صدا درآوردند اما کسی در را باز نمی کرد. این موضوع بر نگرانی زوج جوان افزود و آن ها بیشتر به در حیاط کوبیدند تا این که چند دقیقه بعد پدرشان با حالتی مضطرب و چهره ای رنگ پریده در را گشود. دختر جوان پرسید: مادر کجاست؟ و پدرش پاسخ داد: به خانه خواهرت رفته است!

 

با این پاسخ، ناگهان شعله های وحشت در قلب دختر جوان زبانه کشید چون او ساعتی قبل با خواهرش صحبت کرده بود. مرد 40 ساله که حیرت زدگی دخترش را دید، ادامه داد: او همین چند دقیقه قبل به طرف منزل خواهرت رفت! ولی این جمله برای زوج جوان قانع کننده نبود.

 

داماد مرد 40 ساله که به پدرزنش مشکوک شده بود، خطاب به همسرش گفت: باید به پلیس 110 زنگ بزنیم! و با گفتن این جمله به پشت ساختمان ویلایی رفت تا از در دیگر منزل وارد ساختمان شود.

 

در همین حال مرد 40 ساله که اوضاع را آشفته می دید، بی درنگ به آن سوی ساختمان رفت و قبل از رسیدن دامادش از خانه گریخت.

 

کشف جسد

زوج جوان که دیگر هراسان و وحشت زده شده بودند، با ورود به منزل ویلایی، ناگهان صحنه عجیبی را دیدند. جسد پتوپیچ مادرشان در حالی که دست و پاهایش بسته بود کنار دیوار پذیرایی قرار داشت. دختر جوان بر سر و صورت می کوبید که همسرش با اورژانس تماس گرفت و پیکر بی جان  به بیمارستان طالقانی مشهد انتقال یافت اما پزشکان تشخیص دادند که چند روز از مرگ زن 37 ساله گذشته است!

 

این گونه بود که دقایقی بعد با گزارش نیروهای انتظامی، قاضی ویژه قتل عمد عازم بیمارستان شد و بدین ترتیب، تحقیقات درباره این جنایت وحشتناک با صدور دستورات محرمانه ای از سوی قاضی دکتر حسن زرقانی ادامه یافت. کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی پس از بررسی های میدانی در محل وقوع جنایت به ردیابی قاتل معتاد پرداختند و چند روز بعد او را در حالی به دام انداختند که بررسی ها نشان می داد این مرد 40 ساله که به تازگی از زندان آزاد شده است، دارای سوابق متعدد کیفری است و قبلا به فروش انگشتر و بدلیجات اشتغال داشته است.

 

اعتراف به قتل

این مرد که در حضور قاضی زرقانی لب به اعتراف گشوده بود، اختلافات خانوادگی را انگیزه این جنایت وحشتناک بیان کرد و گفت: وقتی او را از خانه پدرش به مشهد بازگرداندم، مقداری قرص خواب آور را در لیوان شربت حل کردم و به او خوراندم! سپس با روسری او را خفه کردم و قصد داشتم جسدش را در چاه فاضلاب داخل حیاط بیندازم، به همین دلیل در چاه را باز کردم اما عذاب وجدان گرفتم و نتوانستم جسد را از بین ببرم. سپس جسد همسرم را درون پتو پیچیدم و کنار پذیرایی گذاشتم و خودم نیز در کنارش زندگی می کردم تا این که داماد و دخترم رسیدند و ماجرا لو رفت! البته قصد کشتن او را نداشتم و فقط می خواستم او را بترسانم وزهرچشم بگیرم.

 

تحقیقات بیشتر در این باره توسط سروان عظیمی مقدم (افسر پرونده) و با دستورات محرمانه قاضی ویژه قتل عمد همچنان ادامه دارد.

12jav.net

 

پیشنهادات ما
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.