2021/04/22
۱۴۰۰ پنج شنبه ۲ ارديبهشت
موضوع فصل 4 سریال بچه مهندس چیست

موضوع فصل 4 سریال بچه مهندس چیست

نویسنده سریال بچه مهندس درباره اتفاقات فصل چهارم این مجموعه توضیح داده است.

دوات آنلاین -سریال بچه مهندس اگرچه ابتدا برای سه فصل طراحی و نوشته شده بود استقبال مخاطبان باعث شد این مجموعه به فصل چهارم هم برسد و قرار است در ماه مبارک رمضان آینده شاهد ادامه زندگی جواد جوادی و البته مرضیه مقدم توفیقی باشیم البته بازیگر نقش جواد تغییر کرده و محمدرضا رهبری این نقش را برعهده گرفته است. از سویی کارگردان نیز عوض شده و احمد کاوری این فصل را می سازد.

 

قصه پر فراز و نشیب در بچه مهندس ۴

«حسن وارسته» سرپرست نویسنده ها و طراح سریال بچه مهندس درباره ویژگی های متن این سریال در فصل چهار به خبرنگار فارس، گفت:‌ قصه این فصل پر از فراز و نشیب های بسیار است و به طرح مباحثی پرداختیم که باعث می شود کارشکنی هایی در تولید داخلی ایجاد شود ورود کردیم و تلاشمان بر این بوده که بدون شعارزدگی به این موارد ورود کنیم.

 

وی ادامه داد: شخصیت های جذاب و جدیدی به قصه ما اضافه شدند که قصه های فرعی را در بر می گیرند و رفاقت و لوطی گری در عالم رفاقت را به خوبی تصویر کردیم.

 

این نویسنده همچنین بیان داشت: به فراخور قصه و ضرورت درام برخی شخصیت های فصل ۳ حذف و برخی شخصیت ها به فصل ۴ اضافه شدند و جنبه های دیگری از جواد و مرضیه را نشان داده و تم چو عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها را تعریف کردیم.

عکسی از پشت صحنه سریال بچه مهندس ۴

تم امنیتی در فصل چهارم سریال بچه مهندس

وارسته ادامه داد: فصل جدید سریال بچه مهندس تم امنیتی دارد و آنچه جزو مولفه های فصل ۳ بوده را در اینجا هم داریم و هر بخشی که در فصل قبل جذابیت نداشت را حذف کرده و آنچه جزو آرمان های مردم بوده را به کار اضافه کردیم. قصه هایمان جان دار تر از فصل قبل هستند و بازیگران درخشانی نیز داریم.

 

وی در پایان نیز بیان داشت: بچه های گروه اعم از بازیگر و تهیه کننده و کارگردان تا عوامل تولید به طور شبانه روزی با توان مضاعف و کم خوابی در تلاشند تا کار با کیفیتی را ارائه دهند و از همه این عزیزان قدردانی می کنم.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها
ناشناس 1400/01/05
چرا روزبه حصاری رو تو بچه مهندس۴برداشتیدمن که اصلا راضی نیستم ولی هرجور شده لطفا سریال روبسازید من که هیجان زده ام برای این سریال من از اول فصل اول این سریال رودیدم تاآخرسریال ممنون که بچه مهندس۴ روهم گذاشتید🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉😍😍😍😍😍😍
ناشناس 1400/01/20
مرسی بابت بچه مهندس ولی کاش روزبه حصاری رو برنمیداشتید
ناشناس 1400/01/29
سلام علیکم اتفاقا بهتر که اقای روزبه حصاری رو برداشتن واقای محمد رضا رهبری گذاشتن ایشون خیلی بهتر از اقای روزبه حصاری بازی میکنند متشکرم از اینکه بچه مهندس (۴) پخش کردید موفق باشید
مرضیه 1400/01/29
سلام من که عاشق این سریال هستم محمدرضا رهبری هم خوبه بد نیست ممنونم

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.