2021/04/21
۱۴۰۰ چهارشنبه ۱ ارديبهشت
همسرکشی هولناک به خاطر ۲ دانگ خانه

همسرکشی هولناک به خاطر ۲ دانگ خانه

از همسرم خواستم دو دانگ از خانه را به نام من بزند، اما او قبول نکرد. روز حادثه به خاطر همین موضوع با هم درگیر شدیم که عصبانی شدم و از باک خودروام مقداری بنزین کشیدم و...

دوات آنلاین -کارکنان یکی از بیمارستان‌های قم وقتی مرد زخمی را پذیرش کردند نمی‌دانستند وی از سوی مأموران پلیس تحت تعقیب قرار دارد. متهم که در حادثه آتشین همسرش را به قتل رسانده بود بازداشت شد و ماجرا را شرح داد.

 

به نوشته روزنامه جوان   روز سه‌شنبه سی‌ام دی‌ماه امسال مأموران کلانتری‌۱۱۷ جوادیه مرگ آتشین زن جوانی را به قاضی حبیب الله صادقی خبر دادند. مأموران اعلام کردند که زن ۳۴‌ساله‌ای به نام بانو عصر روز ۲۵‌دی‌ماه در حالی که به شدت دچار سوختگی شده بود برای درمان به بیمارستانی منتقل می‌شود که در نهایت پس از سه‌روز بر اثر شدت سوختگی به کام مرگ می‌رود. با اعلام این خبر بازپرس جنایی همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل تحقیقات خود را آغاز کردند.

 

بررسی‌های مأموران پلیس نشان داد این زن در آتش‌سوزی عمدی به قتل رسیده است. همچنین مشخص شد مقتول در طبقه‌سوم آپارتمانی در جنوب تهران همراه شوهر و پسر هفت‌ساله‌اش زندگی می‌کرده که روز حادثه شوهرش به خاطر اختلافی که داشته‌اند خانه را به آتش می‌کشد و از محل فرار می‌کند.

 

مأموران پلیس دریافتند مقتول و همسرش از مدت‌ها قبل به خاطر دو دانگ خانه‌ای که در آن زندگی می‌کرده‌اند اختلاف داشته و به خاطر همین موضوع همیشه با هم درگیر می‌شده‌اند. به طوریکه روز حادثه زن و شوهر با هم درگیر می‌شوند که مرد جوان همراه پسرش از خانه خارج می‌شود، اما ساعتی بعد در حالی که ظرف پلاستیکی همراه دارد وارد خانه‌اش می‌شود و پس از درگیری دوباره با همسرش خانه‌اش را به آتش می‌کشد.

 

دستگیری قاتل

بدین ترتیب مأموران پلیس شوهر زن فوت شده را به عنوان مظنون به قتل تحت تعقیب قرار دادند، اما متوجه شدند که وی پس از حادثه به مکان نامعلومی گریخته است.

 

از سوی دیگر بازپرس صادقی متوجه شد که متهم در این حادثه دچار سوختگی شده است. بنابراین به مأموران دستور داد برای شناسایی متهم بیمارستان‌های تهران و شهر‌های اطراف را تحت نظر بگیرند تا اینکه پس از گذشت چند روز از حادثه مأموران پلیس متوجه شدند مرد جوان در یکی از بیمارستان‌های شهرستان قم بستری است.

 

بدین ترتیب متهم در بیمارستان تحت نظرگرفته شد تا اینکه چند روز قبل پس از بهبودی نسبی به تهران منتقل شد و مورد بازجویی قرار گرفت.

 

متهم در بازجویی‌ها منکر قتل همسرش شد و در ادعایی گفت: مدتی قبل ارثیه‌ای به همسرم رسید که من با تلاشی که کردم با آن پول خانه‌ای خریدم و به نام همسرم زدم. مدتی قبل از همسرم خواستم به خاطر تلاش‌هایی که من انجام دادم دو دانگ از خانه را به نام من بزند، اما او قبول نکرد. روز حادثه هم به خاطر همین موضوع با هم درگیر شدیم که عصبانی شدم و از باک خودروام مقداری بنزین کشیدم و به خانه رفتم. به همسرم گفتم که قصد دارم خودم را آتش بزنم، اما او باور نکرد و من هم بنزین را روی خودم ریختم که او کبریت کشید و هر دوی ما آتش گرفتیم. سپس من از خانه خارج شدم و بعد هم برای درمان به شهرستان قم رفتم.

متهم در ادامه برای تحقیقات بیشتر و روشن شدن زوایای پنهانی حادثه به دستور قاضی حبیب الله صادقی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.