2024/05/19
۱۴۰۳ يکشنبه ۳۰ ارديبهشت
راز مرد همسرکش چگونه برملا شد

راز مرد همسرکش چگونه برملا شد

جسد را داخل کیسه زباله بزرگ گذاشتم و در حاشیه شهر رها کردم. وقتی به خانه برگشتم ماشینم را شستم و با صحنه ‌سازی برای خودکشی قصد فریب پلیس را داشتم.

دوات آنلاین -آثار خراش روی گردن قاتل و دست‌نوشته قلابی سبب شد تا کارآگاهان پلیس پاکدشت راز یک همسرکشی را برملا کنند.

 

به نوشته روزنامه جوان سرهنگ رضا علی بخشی فرمانده انتظامی پاکدشت درباره این حادثه گفت: چند روز قبل مردی با مرکز فوریت‌های پلیس‌۱۱۰ پاکدشت تماس گرفت و گم شدن همسر ۲۵‌ساله‌اش را اعلام کرد.

 

وقتی مأموران پلیس در محل حاضر شدند مرد جوان گفت: «من مثل همیشه راهی محل کارم شدم. لحظاتی قبل وقتی به خانه برگشتم همسرم خانه نبود. احتمال دادم برای خرید خانه را ترک کرده باشد، اما چشمم به دست‌نوشته همسرم افتاد که نوشته بود «من در سلامت کامل عقلی هستم و برای خودکشی از خانه بیرون می‌روم». بعد از دیدن دست‌نوشته با گوشی تلفن همراهش تماس گرفتم که خاموش بود برای همین به پلیس خبر دادم و حالا درخواست کمک دارم.»

 

کشف دستنوشته

بعد از مطرح شدن شکایت پرونده به دستور بازپرس در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس پاکدشت قرار گرفت.

 

کارآگاهان در اولین گام دستنوشته زن جوان را بررسی کردند که به کلمات به کار رفته در آن دست‌نوشته مظنون شده و اطمینان پیدا کردند یادداشت از سوی فرد دیگری نوشته شده‌است. کارآگاهان همچنین متوجه شدند مرد جوان قبل از حضور پلیس در خانه‌اش خودروی خود را شسته بود. آنها وقتی با آثار خراش تازه روی گردن مرد جوان مواجه شدند این بار به عنوان مظنون از او تحقیق کردند.

 

اعتراف به همسرکشی

وی گفت که در قتل همسرش نقش نداشته، اما در بازجویی فنی راز جنایت را بر ملا کرد. متهم گفت: به خاطر اختلافی که با همسرم داشتم با هم مشاجره کردیم. وقتی مشاجره ما بالا گرفت من کنترلم را از دست دادم و شال را به دور گردنش انداختم و کشیدم. او تلاش کرد خودش را نجات دهد و با ناخن به صورت و گردنم چنگ زد، اما تلاش او فایده نداشت و همسرم فوت شد.

 

پس از آن مانده ‌بودم با جسد چه کنم تا اینکه تصمیم گرفتم جسد را در حاشیه شهر رها کنم. بعد جسد را داخل کیسه زباله بزرگ گذاشتم و با خودروی شخصی‌ام در حاشیه شهر رها کردم. وقتی به خانه برگشتم ماشینم را شستم و با صحنه‌سازی درباره خروج او از خانه برای خودکشی قصد فریب پلیس را داشتم که دستم رو شد.

 

بعد از اعتراف متهم به ارتکاب جنایت با اطلاعاتی که وی در اختیار پلیس گذاشت جسد کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

سرهنگ علی بخشی فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: پس از اینکه متهم با حضور در محل، صحنه جنایت را بازسازی کرد در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.