2024/05/19
۱۴۰۳ يکشنبه ۳۰ ارديبهشت
پاشازاده: استقلال هفته ‌ها است تمرکز ندارد

پاشازاده: استقلال هفته ‌ها است تمرکز ندارد

روح و روان بازیکنان استقلال آسیب دیده است و باید این مشکل برطرف شود. تیم درگیری‌های ذهنی زیادی دارد و اینطور نمی‌توانند به آینده خوشبین باشند. باید این وضعیت هرچه زودتر تغییر کند.

دوات آنلاین -مشکل استقلال کجا است که به رغم برخورداری از یک مجموعه بازیکنان تراز اول نمی‌تواند نتیجه بگیرد؟ مهدی پاشازاده ریشه مشکلات استقلال را روحی و روانی می‌داند. شاید حرف‌های او بی‌ارتباط با اتفاقاتی نباشد که در هفته‌های اخیر رخ داد. اتفاقاتی که عملکرد مدیران استقلال را عمیقاً زیر سؤال می‌برد. شاید لازم باشد که مدیریت باشگاه استقلال تلاش‌هایش برای بهبود اوضاع تیم را دوچندان کند تا بحران نسبی که بر تیم سایه افکنده آرام آرام از تیم دور شود. روزهای حساس و سرنوشت‌سازی در انتظار استقلال است. گفت و گوی ایران ورزشی با پاشازاده را بخوانید:

 

*آقای پاشازاده استقلال بازهم باخت.

دل و دماغی برای من نمانده. هر وقت تیم می‌بازد همین شرایط را دارم. نمی‌دانم چه بگویم. من هم از این باخت ناراحتم.

 

*مشکل تیم کجا است؟

مشکل را باید مدیران و مربیان و بازیکنان پیدا کنند. آنها باید دست به دست هم بدهند و موانع را از سد راه استقلال بردارند. من داخل تیم نیستم که بدانم آن داخل چه می‌گذرد.

 

*تجربه شما می‌گوید که مشکل این استقلال چه چیز‌هایی می‌تواند باشد؟

 خیلی مسائل دست به دست هم می‌دهد که تیم اینگونه نتیجه می‌گیرد. من خودم بالا و پایین این تیم را دیده‌ام و با زوایای کار آشنا هستم. نمی‌دانم شاید کسی باید باشد که این بازیکنان را سرشوق بیاورد تا اینطور بی‌تفاوت بازی نکنند. من می‌دانم که همه زحمت می‌کشند اما چرا به نتیجه ختم نمی‌شود باید موشکافی شود. چیزی که مشخص است اینکه استقلال از هفته‌های قبل تمرکز خودش را از  دست داد. باید بگردند دنبال دلایل این موضوع که چرا تمرکز تیم از بین رفت.

 

*خیلی‌ها هم قطع امید کرده‌اند و دنبال مربی جدید هستند.

نمی‌شود احساسی تصمیم گرفت. من خودم چند روز قبل رفتم سر تمرین استقلال. من حامی این کادر هستم. آنها دارند زحمت می‌کشند. فقط مشخص نیست که چرا زحمات آنها نتیجه‌ای به همراه ندارد. تغییرات باید با منطق باشد. اینطور نیست که بتوانیم راحت تصمیم بگیریم، ضمن اینکه استقلال الان جایگاه خوبی در جدول دارد.

 

*خیلی‌ها از کیفیت بازیکنان هم ایراد می‌گیرند و اعتقاد دارند بخش قابل توجهی از بازیکنان در حد و اندازه این تیم نیستند.

 بعید می‌دانم چنین تحلیلی درست باشد. استقلال بازیکنان خوبی دارد. بازیکنانی که فصل پیش هم در همین تیم بودند و شرایط خوبی را رقم زدند. ما در هفته‌های قبل از همین بازیکنان نمایش‌های خوبی دیده بودیم. پس این ماجرا به مسائل دیگر ربط دارد. باز هم تکرار می‌کنم روح و روان بازیکنان استقلال آسیب دیده است و باید این مشکل برطرف شود. تیم درگیری‌های ذهنی زیادی دارد و اینطور نمی‌توانند به آینده خوشبین باشند. باید این وضعیت هرچه زودتر تغییر کند.

 

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.