2024/04/14
۱۴۰۳ يکشنبه ۲۶ فروردين
نیمه نهایی عصر جدید کی پخش می شود

نیمه نهایی عصر جدید کی پخش می شود

روابط عمومی برنامه عصر جدید درباره زمان پخش این برنامه توضیح داد.

دوات آنلاین -در حالی که رقابت ها در فصل دوم عصر جدید حساس تر شده بود و همه منتظر بودند تا نیمه نهایی این برنامه هیجان انگیز را تماشا کنند کرونا ادامه ضبط را به تعویق انداخت البته این به معنای منتفی شدن برنامه نیست بلکه فقط در کارها تاخیری رخ داده که چاره ای هم وجود نداشته است.

 

بنا به اعلام روابط عمومی عصر جدید ادامه این برنامه از اوایل بهمن ماه با رقابت ۲۰ شرکت کننده به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

 

تاکنون شش قسمت از «هشتگ عصرجدید» ویژه کرونا با حضور امین حیایی، سیدبشیر حسینی و رویا نونهالی روی آنتن رفته و دو قسمت از این سری از برنامه با حضور آریا عظیمی‌نژاد باقی مانده که دوم و سوم بهمن‌ماه پخش خواهد شد.

 

شنبه ـ چهارم بهمن ماه ـ نیز گزیده و گلچینی از مراحل قبلی مسابقه استعدادیابی به روی آنتن خواهد رفت و سپس در ادامه مرحله نیمه‌نهایی و تکلیف فینالیست‌ها با انتخاب و رأی مردم مشخص می شود.

 

طبق آخرین اعلام روابط عمومی پروژه، ضبط مرحله نیمه نهایی این روزها با رعایت پروتکل های بهداشتی و در شرایطی متفاوت از قبل به صورت ضبط اجراهای جداگانه در روزهای مختلف، در حال انجام است تا با حداقل تجمع گروه ها و عوامل رقابت ها به سرانجام برسد.

 

۲۰ استعداد برتر در قالب پنج قسمت، و هر قسمت چهار شرکت‌کننده گروهی و انفرادی، با هم رقابت کرده‌اند و این برنامه‌ها به زودی روانه آنتن می‌شود.

 

زمان دقیق پخش مرحله نیمه نهایی عصرجدید، اعلام خواهد شد.

12jav.net

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.