2023/02/06
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن
نقشه پلید دختر جوان برای ادب کردن خواستگار

نقشه پلید دختر جوان برای ادب کردن خواستگار

سه مرد ورزشکار مرا به داخل خرابه بردند و پس از کتک‌کاری از من فیلم و عکس مستجهن گرفتند و در نهایت هم تلفن همراه، کیف پول و انگشتر طلایم را سرقت و با خودروشان فرار کردند.

دوات آنلاین -راز آدم‌ ربایی دختری که برای ادب کردن خواستگارش سه ورزشکار اجیر کرده‌بود با عکس بروسلی برملا شد.

 

به نوشته روزنامه جوان چند روز قبل مرد جوانی در جنوب تهران به اداره پلیس رفت و از سه مرد پژو سوار به اتهام آدم‌ربایی و سرقت اموالش شکایت کرد.

 

شاکی در توضیح ماجرا گفت: ساعتی قبل در حال رفتن به خانه‌ام بودم که خودروی پژویی با سه‌سرنشین راه مرا سد کردند. همان لحظه فهمیدم که آن‌ها قصد سرقت یا آدم‌ربایی دارند و از آنجایی که ورزشکارم تصمیم گرفتم با آن‌ها مقابله کنم، اما خبر نداشتم که سه‌مرد پژو سوار هم ورزشکار هستند. آن‌ها به شدت مرا کتک زدند و به زور سوار خودرو کردند و به راه افتادند تا اینکه دقایقی بعد راننده که چهره‌اش شبیه بروسلی بود، خودرو را کنار خرابه‌ای نگه داشت. سه مرد ورزشکار مرا به داخل خرابه بردند و پس از کتک‌کاری از من فیلم و عکس مستجهن گرفتند و در نهایت هم تلفن همراه، کیف پول و انگشتر طلایم را سرقت و با خودروشان فرار کردند.

 

با طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی برای دستگیری متهمان در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. در حالی که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهمان ادامه داشت، شاکی دوباره به اداره پلیس رفت و سرنخی از متهمان در اختیار مأموران پلیس قرار داد.

 

عکس بروسلی

وی گفت: روزی که سه مرد ناشناس مرا به زور به داخل خودروشان منتقل کردند چشمم به زنجیر آویزی افتاد که از آینه خودرو آویزان بود و داخل قاب کوچک آن عکس بروسلی قرار داشت. آن روز فراموش کردم، این موضوع را اطلاع دهم تا اینکه ساعتی قبل همان خودرو را که روی آینه آن همان آویز با عکس بروسلی قرار داشت در نزدیکی باشگاه محله‌مان دیدم. باشگاه محله ما با رعایت اصول بهداشتی در هفته چند روز باز است و امروز برای تمرین به باشگاه رفتم که با خودروی آدم‌ربایان روبه‌رو شدم. اول فکر کرده و اشتباه می‌کنم، اما دقایقی بعد دیدم همان پسر جوانی که شبیه بروسلی است از باشگاه بیرون آمد و سوار خودروی پژو شد که اطمینان پیدا کردم و شماره خودرواش را یادداشت کردم تا در اختیار مأموران قرار دهم.

 

با بدست آوردن این اطلاعات مأموران پلیس راننده خودروی‌پژو را که پسر جوانی به نام بهزاد است، شناسایی و دستگیرکردند.

 

متهم در بازجویی‌ها با اعتراف به آدم‌ربایی دو همدست خود را به مأموران پلیس معرفی کرد و مأموران هم آن‌ها را بازداشت کردند.

 

بهزاد گفت: «من و همدستانم هر سه ورزشکار رزمی هستیم و از آنجایی که من خیلی شبیه بروسلی هستم خیلی تلاش کردم که در زمینه ورزش‌های رزمی مثل بروسلی معروف شوم. من حتی برای آموزش ورزش‌های رزمی به خارج از کشور هم رفتم، اما مدتی قبل به ایران برگشتم و در تهران ورزش را ادامه دادم. مدتی قبل دختر جوانی به نام اعظم که او هم ورزشکار است و باشگاه ورزشی دارد به سراغم آمد و گفت: مرد جوان ورزشکاری برای او مزاحمت ایجاد می‌کند و از من خواست او را گوشمالی دهم. او نشانی‌های مرد مزاحم را به من داد و من هم همراه دوستانم او را گوشمالی دادیم تا دست از مزاحمت دختر جوان بردارد، اما قصد آدم‌ربایی نداشتیم.»

 

خواستگار کلاهبردار

دو متهم دیگر هم حرف‌های بهزاد را تأیید کردند و مأموران هم در ادامه اعظم را بازداشت و از او تحقیق کردند.

 

وی در بازجویی‌ها گفت: من مربی ورزش‌های رزمی هستم و در یکی محله‌های شرق تهران باشگاه دارم. مدتی قبل پدرم فوت کرد و حدود ۳‌میلیارد تومان به من ارثیه رسید. موضوع ارثیه میلیاردی‌ام را شاگردانم در جریان بودند تا اینکه یکی از شاگردانم به نام مهین به من پیشنهاد داد با برادرش ازدواج کنم. او گفت که برادرش شاهرخ مهندس و ورزشکار است و در یکی از کشور‌های اروپایی زندگی می‌کند، اما از مدتی قبل که به ایران آمده به خاطر بیماری کرونا ماندگار شده‌است و الان هم دوست دارد با دختر ورزشکاری ازدواج کند.

 

من چند باری با برادرش ملاقات داشتم و در نهایت به او جواب مثبت دادم، اما خبر نداشتم که او و خواهرش قصد دارند ارثیه میلیاردی مرا تصاحب کنند تا اینکه چند روز قبل از مراسم عروسی زن جوانی به سراغم آمد و گفت همسر شاهرخ است. او گفت که مدتی است به رفتار‌های شوهرش مشکوک شده و او را به صورت نامحسوس زیر نظر داشته تا اینکه فهمیده با من در ارتباط است. پس از این به شاهرخ گفتم مرا فراموش کند، اما او تهدید می‌کرد که با او ازدواج کنم که سه‌نفر از دوستان ورزشکارم را اجیرکردم تا او را گوشمالی دهند.

 

تحقیقات از متهمان تا روشن شدن زوایای پنهان حادثه ادامه دارد.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.