2023/10/03
۱۴۰۲ سه شنبه ۱۱ مهر
ادعای تعرض 2 دوست به زن جوان

ادعای تعرض 2 دوست به زن جوان

مدتی قبل با پسر جوانی آشنا شدم. تصور می‌کردم موضوع در حد یک تماس تلفنی یا رفتن به کافی‌شاپ است؛ اما وقتی سر قرار رفتم، او و دوستش من را مورد تعرض قرار دادند.

دوات آنلاین -زنی که مدعی است ازسوی دو دوست مورد تعرض قرار گرفته است، با شکایت به دادگاه خواستار مجازات متهمان شد.

 

به نوشته روزنامه شرق این زن ادعا کرد قرار بود با دو متهم فقط صبحت کند؛ اما مورد آزار قرار گرفته است. دو متهم مدعی شده‌اند زن جوان دروغ می‌گوید و درگیری آنها به‌خاطر پول است. چندی قبل زنی جوان به مأموران گزارش داد ازسوی دو مرد مورد آزار قرار گرفته است.

 

شکایت زن جوان

زمانی که تحقیقات در‌این‌باره آغاز شد، زن جوان در ابتدا به پزشکی قانونی معرفی شد و بعد مورد بازجویی قرار گرفت. او گفت: مدتی قبل در کرج با پسر جوانی آشنا شدم و او شماره تلفنش را به من داد و اصرار کرد با او تماس بگیرم. من هم تصور می‌کردم موضوع در حد یک تماس تلفنی یا رفتن به کافی‌شاپ است؛ اما وقتی تماس گرفتم و سر قرار رفتم، او و دوستش من را مورد تعرض قرار دادند.

 

زن جوان گفت: آنها دو نفر بودند و من زورم به دو مرد جوان نرسید و نتوانستم فرار کنم. با توجه به اطلاعات به‌دست‌آمده مردان جوان بازداشت شدند؛ اما منکر جرم خود شدند.

 

ادعاهای یکی از متهمان

متهم ردیف اول این پرونده گفت: این زن درست می‌گوید، ما در کرج همدیگر را دیدیم. من سوار ماشین بودم و اصرار کردم او را برسانم، اما قبول نکرد. گفتم از او خوشم آمده است. واقعیت را هم گفتم که خیلی از این زن خوشم آمد و می‌خواستم با او صحبت کنم و اگر به تفاهم رسیدیم، با هم ازدواج کنیم. به‌همین‌خاطر هم شماره تماسم را دادم. چند روز بعد با من تماس گرفت و گفت آدمِ رابطه طولانی نیست و نمی‌تواند با من ارتباط داشته باشد. این زن درست می‌گوید. ما با هم رابطه داشتیم، اما در‌نهایت چیزی که باعث شده چنین تهمتی به من بزند، پول است. گفته‌های این مرد جوان در حالی است که پزشکی قانونی اعلام کرده آثاری از خشونت روی بدن این زن دیده شده است و به نظر می‌رسد او در مقطعی تحت فشار بوده است.

 

زن جوان نیز گفته‌های این مرد را رد کرد و گفت: من چنین حرفی نزدم. من از یک خانواده شرافتمند هستم و این مرد به من تهمت زده است.

 

رسیدگی به پرونده این دختر با توجه به مطرح‌شدن مسئله تجاوز به دادگاه کیفری استان تهران واگذار شد.

 

پیشنهادات ما
کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.